Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Verekedés szórakozóhelyeken...

Verekedés szórakozóhelyeken miért gyakori?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy jórészt ha verekedésről hallunk az legtöbbször ilyen helyen történik.


Persze értem alkohol miatt, de arra vagyok kíváncsi hogy oda eleve mindenki lelazulni, nem a problémákra gondolni, jól érezni magát megy.


A verekedéshez viszont egy szorongó, feszült, depresszív lelkiállapot kell.


Egy boldog, elégedett, laza, felszabadult ember nem fog verekedni.



2020. ápr. 8. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
részegen sok a kötekedő
2020. ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Komplex dolog ez, de a fő ok a pia, meg az alap gondok és hogy mit hoz ki az emberből. Van aki pia nélkül is csak kötözködni megy, hogy bebizonyítsa magának, hogy ő a Jani. Ilyenkor a legkisebb inger is kihozza belőle az állatot (mit nézel?). Neki ez a szórakozás. Valakinek meg az, hogy önfeledten ugráljon a zenére többedmagával. Sajnos ilyen verekedős emberek mindig lesznek a szekus dolga az ilyeneket időben kidobni, de nem mindig tudják észlelni mikor alakul ki konfliktus. Az egyik pillanatban még haverságból öleli, a következőben meg beveri az arcát.

Ha innen nézzük pszichológiai szempontból igen érdekesek ezek a helyek egy-egy buli alkalmával.

2020. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Mert néhányan még abban a tévképzetben élnek, hogy a lovagkort éljük. Csak azért nem hordanak látványos méretű fokost, buzogányt magukkal, mert öt perc alatt 80 járőr igazoltatná őket - és az ilyen típusú népszerűségért nem rajonganak. Annál inkább szeretik viszont azt a szerepkört, amikor a FALU BIKÁJA "kitüntető" szerepkörben tetszeleghetnek.
2020. ápr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Menjel metal kocsmakba, metal koncertekre. Ott en meg nem lattam verekedest.
2020. ápr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet egy egyszerű féltékenységi jelenet is.Rámásznak valakinek a nőjére,és elborul az agya.
2020. ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!