Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged vertek már meg?

Téged vertek már meg?

Figyelt kérdés

Srácok! Van köztetek olyan akit már vertek meg? Engem pl nem de el sem tudom képzelni milyen lehet egy olyan helyzet. Nektek már volt olyan hogy megvertek bosszúból esetleg? Ilyenkor miket csinálnak azzal akit megvernek?

Csupán érdeklődöm.



2020. febr. 27. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Még nem, de egyszer már megütöttek.


Most 22 vagyok, amikor ez törént 8.as voltam általános iskolában. A legelső alkalomkor amikor alkoholt fogyasztottam.

(Csak kipróbálás szintű volt, utána kifejezetten keveset ittam gimnáziumi osztálytársaimhoz képest. Mostanában meg talán évente 1x)


Gödöllőn van a Madách Imre Szakközépiskola ami hírhedten rossz. Oda kerül mindenki akit máshova nem vesznek fel és olyan szinten van az a hely, hogy akkoriban hallottam hogy volt egy diák aki óra közben elő vette a farkát és megmutatta a tanárnak.


Meg persze az oda járok hírhedten "balhésok" voltak.


Ez az iskola meg pont az Erzsébet park mellett van. Így (lehet most már nem) akkoriban sötétedés után a park nem számított igazán biztonságosnak. Legalábbis 8-as gyerekeknek.


Aznap este szembejöttünk egy Madáchos pár főből álló társasággal egytársasággal a parkban, semmit nem gondoltunk róla, de utána lehet követtek minket mert órákkal később is láttuk őket, de akkor már csak ketten voltak.


Mi hárman.


Odajött az egyik elkezdett beszélgetni velünk és elkezdte dícsérni a barátom flat hatjét, majd elkérte, hogy megnézze.


Majd felrakta a fejére és elsétált.


Én utána mentem, hogy adja vissza. Már pontosan nem emlékszem mit mondtam, de a lényeg, hogy megütött.


Majd pár napra rá a barátom akitől ellopta sapkát találkozott vele (mert nyílván kis város, mindenkinek van ismerőse aki ismeri a másikat) és megfenyegette, hogy rendőrségi ügyet csinűl belőle ha nem adja vissza. Erre őt is megütötte.


Majd valamikor a közel jövőben vissza kapta.


Egy másik ismerősömet 2x random megütötték az utcán. 1x Budapesten 23. kerületben sétálva, random oda jöttek hozzá és szó nélkül megütötté, majd tovább áltak.


Másodjára meg a Boráros téren leszállt egy buszról és valaki hátulról megütötte (elvileg elég erősen) ő vissza fordult és visszaütött. Erre oda jöttek a rendőrök akik látták az egészet és még hozzá sem szoltak a barátomhoz csak vitték a valószínűleg részeg / berdrogozott férfit.

2020. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés: mi a búbánatért nem ütöttetek vissza?
2020. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem még nem vertek meg de az biztos, hogy amíg tudok vissza ütük nem hagynám magam.
2020. febr. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!