Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon azért fogok ki mindig...

Vajon azért fogok ki mindig rossz párkapcsolatokat/barátságokat mert anyám sosem szeretett engem és elhittem magamról, hogy nem vagyok szerethető?

Figyelt kérdés
És nyilván amilyen én magam vagyok, olyan embereket vonzok be... És ha ez így van, hogyan tudnék megváltozni? Nagyon fáj.. 25N
2020. ápr. 8. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Van összefüggés. Ahogy édesanyád bánt veled, hajlamos vagy ugyanolyan partnereket választani magad mellé, öntudatlanul is.


Hogy kívánsz e folyamatnak új irányt adni?

2020. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt érdemes lenne pszichológussal rendezni.
2020. ápr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit szabad rólad tudni? <3
2020. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem vonzod, hanem alapos vizsgálódás nélkül ráakaszkodsz, akire lehet.
2020. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Így van. nem olyanokat vonzol, mint te, hanem olyanokat akik kihasználják a kétségbeesésedet.

Ha ez így van, dolgozz magadon vagy pszichológus segítségével ,vagy legalábbis magadat rakd rendbe minden létező módszerrel.

Én is így voltam mint te, de 2 év alatt teljesen megváltozott a gondolkodásom egy pszichológus segítségével.

2020. ápr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!