Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Holnap rugjak be?

Holnap rugjak be?

Figyelt kérdés
Van elég okom a berugashoz rugjak be? Rengeteg szerencsétlenség ért az elmult időszakba más már felhuzta volna magàt. Józanul már nehezen birom 2 ft ot nem ér az életem. Kidolgoztam a belem. Es most egy senkihazi nincstelen pénztelen senki vagyok senkim nincs. Se munja se nő se pénz sesesese. Egy cig egy behütött sör kv es egykis zene. Elfelejtsem ezt a rémálom világot. Ti mit tennétek?

2020. ápr. 9. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne. Gondolod beszélhetünk.


22/f (heteró).

2020. ápr. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs pénzed, miből rúgsz be? Vagy mennyi söröd van...? Ha azt hiszed, a másnaposság, az alkoholizmus segít a bajodon, csináld (elárulok egy titkot; nem fog).
2020. ápr. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

#1:

Hagyd már, nem vagy az alkalmi pajtikája.

2020. ápr. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából felesleges. Próbáltam már én is, de azon kívül, hogy vagy 3x összehánytam magam, semmi nem történt, az ok amiért ittam továbbra is fenn állt.

Van más és sokkal hatékonyabb módja is a probléma kezelésnek.

2020. ápr. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4 es és mi a más megoldás? Kicsit elakatom felejteni a gondokat.
2020. ápr. 9. 01:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt először fejben kell tudatosítanod, hogy mi a valódi probléma amiért ennyire kisiklott az életed és utána szépen, fokozatosan elkezded visszafele építgetni illetve próbálj rájönni mi lehet a kudarc megoldása.

Kérdésedből semmi egyértelmű nem jön le, szóval ennél többet nem tudok segíteni. Mindannyiunk átesik életében legalább 2x kudarc sorozaton, szerintem te épp most éled át ezt a folyamatot. Ez nem a világ végét jelenti.

2020. ápr. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj el boltba melózni. Lesz pénzed, aztán tudsz vele csajozni is, és minden happy lesz. Az biztos meló.
2020. ápr. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!