Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az XL-es ruhaméretű férfiak...

Az XL-es ruhaméretű férfiak már elhízottnak számítanak?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 9. 13:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
HA el vannak hízva akkor számítanak elhízottnak...
2020. ápr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
190 cm és 106 kg-nál
2020. ápr. 9. 15:54
 13/18 anonim ***** válasza:
Én csak 168 centi vagyok és xl-es ruhát hordok. Én elhízott vagyok?
2020. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%

12., kérdező! Kizárt, hogy ekkora embernek jó az XL-es méret. Hol veszed a ruhákat? Minimum XXL, de vettem már a férjemnek normál testalkatra (se has, se zsír, se semmi, csak izom) XL-est. Nem túl magas, 177 cm, de az L-es méret kicsi neki. Alsónadrágból jó az L-es, de pólóból kell az XL-es. Totál üzlet- és gyártásfüggő ez a méretezés.

Volt, hogy a poszraseggű "páromnak" kicsi volt az L-es alsógatya.

Nem lehet erre adni. De mivel leírtad, hány centi és hány kiló, minimum egy ötöst lesportolhatna magáról.

2020. ápr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
33%

Igen.


Én legkövérebb koromban 105kg voltam, de úgy hogy előtte kb 6 éven át folyamatosan konditerembe jártam és nem volt óriási kitüremkedő hasam, vagy akármi drasztikus, csak mellette duci voltam és még akkor sem kellett XLes polokat hordanom, akkor is csak L-re mentem fel.


Igaz csak 178cm voltam, de az átlag férfi magasság 176cm szóval az legtöbb férfira szerintem igaz,hogy ha XLes polo kell akkor kövér vagy.


Sőt ha mégszigorúbban nézzük, már 25% testzsír fölött is elhízottnak számítasz, ami az emberek nagy része.

2020. ápr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem a párom 187 cm, egy gramm súlyfeleslege nincs, sőt, kifejezetten vékony alkat és XL-es pólói vannak. Mondjuk nem is szűkek rajta.

Nyilván ha egy 170 centisnek kell XL, akkor valószínűleg dagadt.

2020. ápr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az a magasságtól függ főleg ha alacsony a férfi akkor túlsúlyos de ha már 170cm akkor jó.
2020. ápr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ez szerintem ruhamárka függő. 190 cm vagyok. 73 kg voltam izmok nélkül. Most 8-9 kg izommal, széles válakkal L-es póló kell, M-es kabátok, de pl. S-es H&M ingek. Semmi nem feszül. XL azért már bő.
2020. máj. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!