Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Unatkozom, mit csináljak?

Unatkozom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pontosabban kéne valami új inger már. Minden munka elvégezve, a kertben minden fűszál megszámolva, minden könyvet elolvastam, minden filmet megnéztem, sportolok, tanulok. De unom már a monotonitást, hogy minden napom hajszálra ugyanolyan. Ti mit tesztek a rutin ellen?

2020. ápr. 10. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Online rengeteg könyv van. Keress azok közül.

Online rengeteg pszichológiai, önfejlesztő előadást találsz. Nézd azokat és fejleszd magad.

Kezdj új sorozatokba.

2020. ápr. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%

Az internet gyakorltailag végtelen. Ha nincs kedved semmihez, nem tudjuk neked meghozni.


Én elvagyok a filmekkel, egy év alatt több készül, mint amennyit egy élet alatt meg lehet nézni. Szóval:


olvass, netezz, filmezz, halgass zenét, szexelj, tanulj, alkoss, játssz.

2020. ápr. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el gondolkodni.

Valami téma csak van, aminek utánanézhetsz a neten, kiváncsiságod kielégítése közben növeled tudásod.

.

Aki unatkozik, önmagát únja.

2020. ápr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majdnem ugyanezeket teszem én is, mint te.
2020. ápr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálkozz meg festéssel. Hogy segítsek egy kis ízelítővel, itt a youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UClq0GtiJrLQzfWLRAqAwlDg
2020. ápr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!