Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért unatkozom folyton?

Miért unatkozom folyton?

Figyelt kérdés

Jó tanuló vagyok puskázás nélkül, szoktam beszélgetni a barátaimmal (közvetlenül és közvetetten is) mégis legtöbbször megöl az unalom és minden amibe bele kezdek untat. Sokszor a barátaimmal való csevegés alatt is el tudnék aludni.

Ez miért lehet?



2017. márc. 22. 17:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtették hogy 14/l
2017. márc. 22. 18:03
 2/9 A kérdező kommentje:
*kifelejtettem
2017. márc. 22. 18:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát pedig lehetne mit csinálni attól függően, hogy hol laksz. Sportok (bicikli, úszás, futás, labdajátékok), főzés-sütés, olvasás, kirándulás, esetleg önkénteskedés pl idősöknél.
2017. márc. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az önkénteskedésen kívül minden pipa. Azt is csinálnám szívesen, csak a környéken nincs rá lehetőség
2017. márc. 22. 18:13
 5/9 anonim ***** válasza:
mi a hobbid?
2017. márc. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
videó játék, csodákat tesz .
2017. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#4 untat
2017. márc. 22. 18:46
 8/9 anonim ***** válasza:
mosogass el, takarits ki, mossál, fözél ha tudsz ha nem tudsz tanulj meg, egy napon nö lesz belöled, és nálam ez alapelvaras hogy a nö ezeket csinalja meg sztem sok mas férfinál is ez alap, minél hamarabb kezded megszokod annal jobb, raadasul nem fogsz unatkozni se.
2017. márc. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Keress egy hobbyt
2017. márc. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!