Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy néha mikor...

Normális, hogy néha mikor unatkozom, csak úgy magamnak videózok?

Figyelt kérdés
Mint egy youtuber,csak nem töltöm fel sehova :D
2015. dec. 10. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális hogy ki akarsz bontakozni , csak talán az nem hogy ezt nem mered megosztani a világgal ... Az ember alapesetben úgy működik ha valamit alkot azt megakarja osztani másokkal , én úgy ítélem meg hogy egyfajta szorngás uralkodhatott el rajtad amit a videózással próbálsz meg eltüntetni ami nem egy rosz dolog csak hogy még a videózásban is szorongsz azt se mered megmutatni senkinek egy rosszat egy rosszal próbálsz meg orvosolni ... Persze én csak találgatok :)
2015. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, filmes leszel, ha így folytatod. Én is így kezdtem még vagy húsz évvel ezelőtt, de akkor még nem volt internet sem. Vágd is össze amit felvettél, tegyél alá zenét vagy szöveget, úgy tölts fel. Sok sikert!
2015. dec. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kíváncsi lennék egy-két filmedre.

Megoldható?

2015. dec. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!