Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen új elfoglaltságot...

Milyen új elfoglaltságot találtál ki magadnak mostanában?

Figyelt kérdés
Kezdem unni a megszokott dolgaimat, szeretnêk valamit ami más. Ház kitakarítva, edzek, nyelvet tanulok, rutin dolgok. Valami ihlet, ötlet kellene. Jöhet minden ömlesztve, köszönöm.

#hobbi #rutin #újelfoglaltságok
2020. ápr. 11. 05:22
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

24 N vagyok

párommal most költözünk össze 1 éve, otthon a családom sose engedte,hogy süssek


karantén ideje alatt,van időm sütni próbálkozok,eddig nem olyan rossz,de van mit még csiszolni

Szóval én sütők( sütemény)


Elkezdtem megtanulni sminkelni most kezdett el érdekelni, unalomuzes ellen


anyukám nem engedte 18 éves koromig,mert szerinte csak elcsúnyitom magam ezekkel és 36 évesen úgy fogok kinézni mint egy 50 éves és folyton mindig az unokahugával érvel,hogy nézzem meg xy-t milyen csúnya lett ..

Hozzá teszem kb csak szempillaspirál, szemhéjtust és rúzst használok,nekem ennyi elég



Van egy kiskutyánk aki 10 hónapos,vele játszok, trükköket tanítunk neki


Szerencsére abban a helyzetben vagyunk,hogy kertes házunk van így sokszor lemegyünk, elővettük a kerti bútorokat,kicsit berendezkedtünk


Lent a kertben tollasozunk,frizbi,labda játékok, olvasás, élvezzük az időt,napozunk


Még a kismedencét is hátra vittük a kertbe


Mellette sütőgetünk grillezünk,jó kis bogrács gulyást csináltunk,kis piknik féle hangulat van itt


Egyik nap felállítottuk a sátrat, matrac, hálózsák,kint néztük a csillagokat,hallkan szólt a zene,kint is aludtunk


Szoktuk játszani lol,wow,...

Animéket nézzünk, filmek, sorozatok


Különleges ételeket készítünk pl ázsiai kaja,sushi..


Youtube diy videókat nézek,lakásban van pár cuki dísz


Elkezdtem lépésről lépésre tanulj meg rajzolni

2020. ápr. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

#1 vagyok

Horgolás,varrás, kötögetés


Jártam műköröm tanfolyamra,rendeltem cuccokat hozzá,most itthon gyakorlok a párommon és magamon

2020. ápr. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Hát ha én valami kis lukban élnék, akkor valami online tanfolyam után néznék. Meg kiolvasnám az összes könyvem.

De mivel vidéki kertes házban élek, nincs az a hosszúságú karantén, hogy elunjam itthon az életem. MOst a kertészkedés az első....

2020. ápr. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

@3 Lehet így is fogalmazni, én meg egy vidéki kertes házban kötném fel magam az unalomtól nagyjából 22 óra után. Attól nem lesz valami kevésbé unalmas, hogy enni kell adni az állatoknak, meg foglalkozni kell a kerttel, csak több a kötelesség meg az olyan munka, amit a hátam közepére nem kívánok.


A kérdésre válaszolva: nagyot nem újítottam, plusz dolgozom úgy, mint eddig. Az olvasás erősen megugrott, napi 100-200 oldal közöttre, de volt olyan nap, amikor egyben végigolvastam egy 700 oldalas Franzen-regényt. Szereztem egy konzolt, az is elvisz napi 1-2 órát, plusz filmezés, haverokkal és családdal videokonferenciák meg napi 7-8 km futás.

2020. ápr. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


#1 vagyok még mindig

Eszembe jutott még ez is,

Felmentünk a padlásra megtaláltuk a super64 Mario, nintendozunk is

2020. ápr. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyedülálló vagyok: a szokásos standard dolgok maradtak, illetve egy képzésből megmaradt régi csoporttal videós intervízió, ami nekem új.
2020. ápr. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én brutál nagytakarítást csináltam, kidobtam rengeteg felesleges dolgot és kicsit át is rendeztem a nappalit. Egy nap elment azzal, hogy átültettem a szobanövenyelet és elkezdtem összeírtam, hogy mit kell majd beszerezzek paradicsomtermesztéshez.

Heti 3x sportolok. Elég sok sorozatot néztem eddig.

Plusz rengeteget tanulok. Keress valamit ami érdekel és kezdj el tanulni róla, az sosem felesleges.

2020. ápr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én dolgozom (home office) és estin egyetemre járok, így félig-meddig releváns a válaszom, mert van, amikor meghalni sincs időm még így se.


De unatkozni képtelen vagyok.


Először is a 6 óra valahány perc helyett 8 óra valahány percet ír az ébresztőórám hétköznaponta, amikor lefekszem.

Tornázom,futok. Ha az elsőre nincs gyakorlat-ötletetek, rengeteg videó van a neten!

Minden évben volt pár palánta paradicsomom, de idén magról nevelem. Nevelek egy kis snidling-utánpótlást is.

Míg nem indult be a távoktatás, rengeteget felnőtt színezőztem.


Első amúgy hatalmas, grat a tartalmas időtöltéshez!

2020. ápr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszi

Mindenből megpróbáljuk kihozni a legjobbat

Hát ilyenkor előkerül az is ami évekig csak állt valahol


Hozzájárul ez a sok minden ahhoz, hogy kertes házban vagyunk

2020. ápr. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!