Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a dunaparton eldugott...

Ha a dunaparton eldugott részen meztelen napozok abból lehet probléma? 17L

Figyelt kérdés
A héten párszor napoztam egy olyan helyen meztelen ahol nem nagyon látnak,de néha elsétált ott egy kutyás vagy horgász aki láthatta,hogy meztelen napozok.Ha valaki emiatt értesíti a rendőröket,lehet emiatt problémám?
2020. ápr. 11. 10:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, igen. Közszeméremsértéssel előállíthatnak. Ennél rosszabb, ha valaki begerjed, és megerőszakol.
2020. ápr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
88%
Hát én a helyedbe nem tenném.
2020. ápr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
56%
Ma is ott leszel? Pontosan merre?
2020. ápr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
62%
Kedvet kaptam kimenni a természetbe.
2020. ápr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
39%
Aztán majd remélem, nem fog sírni a szád, ha a meztelen napozgatásod után valaki kedvet kívámn a fiatal kis testedhez és "csúnyán bánik veled".
2020. ápr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 subrette ***** válasza:
90%

A 2012 óta hatályos Büntető Törvénykönyv már nem tartalmazza a köszeméremsértés tényállását.

A Szabálysértési törvény (2012. évi II. törvény) 192. §-a szerint "Aki a közterületen, nyilvános helyen vagy közforgalmú közlekedési eszközön a közerkölcsbe ütköző magatartást tanúsít, szabálysértést követ el". Legrosszabb esetben helyszíni bírságot lehet kiszabni, de egy félreeső helyen azt se fognak.

Sőt, egy sűrűn járt helyektől távoli, autóval nehezen megközelíthető Duna-partra aligha megy ki ezért se a rendőr, se a közterület-felügyelő.

Úgyhogy napozz nyugodtan, egészségedre!

2020. ápr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
22%
#10.52 Köszi, akkor bocsánat a tévedésért. (1. válaszoló vagyok.) Feltételezem, azért sem jön ki a rendőr a félreeső helyre, ha készítek néhány fotót a kisasszonyról. Amúgy az erőszak esélye akkor is fennáll, az rosszabb, mint a szabálysértési eljárás.
2020. ápr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem ennyi idősen miert nincs annyi eszed, hogy felmerd ennek a veszélyét.

Lehet, hogy a rendor nem büntet meg okés, de arra mi a garancia, hogy egy elmebeteg kannos férfi esetleg nem eroszakol meg?

Vagy arra, hogy nem fenykepezik/videozzak le?

Azert ésszel mar könyörgöm, otthon nem tudsz napozni?

2020. ápr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
én is szoktam, de olyan helyet választok, ahol tuti nem lát meg senki sem
2020. ápr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
28%
napozz nyugodtan. a gyakoris meg rettegjen csak. szinte 0 az esély arra hogy bárki bántana.
2020. ápr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!