Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Átlagosan kinéző nők. Ti...

Átlagosan kinéző nők. Ti szeretnétek olyan gyönyörűek lenni mint Palvin Barbi? Egy olyan szép nőről beszélünk, akinek a lába előtt hever az egész világ. F/44

Figyelt kérdés
2020. ápr. 11. 13:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
54%
Hát nagyon-nagyon boldog lennék, ha úgy nézhetnék ki, mint ő (gyönyörű nő, objektívan nézve is, az vicc kategória, hogy “átlag arca van”). De nem így működnek a dolgok, szóval nem szoktam ezek agyalni. Ő ő, én meg én vagyok, ennyi.
2020. ápr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
46%

Nem szeretnék ugy kinezni, mint o. Tudom hihetetlen.

Emilia Clarke vagy Aubrey Plaza, olyan szeretnek lenni, mint ok, mert nekik szemelyiseguk is van, nem csak szep arcuk.

2020. ápr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
93%
Akkor úgy fogalmazok hogy átlagos modell arca van, a kifutón és a magazinokban csak ilyeneket latsz. Van egy ismerősöm akinek szintúgy ilyen az arca, csak ezért fedeztek fel, modellkedik, konkrétan ez munkája már csak. Irtó szerencsés, sok országban járt már.
2020. ápr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
70%

Ha jonne egy jotunder, hogy Palvin Barbi szepsegu arcot varazsol nekem (ugyanazt az arcot nyilvan nem akarnam, mert nem szeretnem, hogy mindenhol zaklassanak a rajongok :D ), akkor persze, azt mondanam, hogy gyerunk. Most komolyan, miert ne akarna barki szebb lenni a jelenleginel? Ettol meg a szemelyisegem nem tunik el, nem lesz mas (igy se egy nagy szam, nem vagyok egy kedves, szereny angyalka eleve), legalabbis a kerdesben nincs ilyesmirol szo.

Amugy a legnagyobb pozitivuma szerintem a PB szintu szepsegnek, hogy MINDEN HELYZETBEN fotogenek szinte, mig en ha nem figyelek oda, csak lekap valaki mikozben bambulok, atlagos szepsegu nobol hirtelen olyan bamba trampli fejem lesz, hogy na... Mig ezek a gyonyoru modelllanyok akkor is szepek maradnak, ha idetlenkednek egy kepen. Na, ezt irigylem :D

2020. ápr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
56%

#12, de jó neked, hogy személyesen ismersz ennyi hírességet.

Palvin Barbit amúgy sok magyar lány támadja (gondolom sokszor irigység), de azért ilyet mondani, hogy nincs személyisége... én sem ismerem, de annyiból, amit látok, azért eléggé van neki. Van egyedi humora, véleményt is tud kifejteni. Ízlésvilága sem tucat, már csak abból kifolyólag sem, hogy animéket néz.

Miért nem lehet valakire annyit mondani, hogy “nem az én ízlésemnek tetsző a kinézete”, ahelyett, hogy “ronda”, és miért nem lehet úgy fogalmazni, hogy “nekem nem szimpatikus”, ahelyett, hogy “nincs személyisége”?

2020. ápr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
62%
15 Anyukam talalkozott vele mar egy rendezvenyen, es allitasa szerint nagyon aranyos es vicces lany. Nyilvan nem ismerte meg o sem tulsagosan, de szerintem is fura barmilyen vadidegen, de ismert ember szemelyiseget kritizalni. Meg ha az osszes interjut elolvasod meg az osszes riportot megnezed valakirol, akkor se tudod, milyen ember a hetkoznapokban valojaban :D
2020. ápr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
52%

Nekem nem tetszenek az ilyen kislányos arcú nők, pláne, ha kifejezetten ezeket a vonásait emelik ki sminkkel. Mintha valami 6 éves amerikai gyerekszépségverseny szereplő arcát tették volna egy felnőtt nő testére.

Ha már választani kell, akkor inkább néznék ki felnőtt, érett nőként. Mondjuk mint Olivia Wilde huszonévesen.

2020. ápr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
81%
Valóban gyönyörű nő Barbi, ezt kár vitatni, és ha 10 évvel ezelőtt kérdezel meg, akkor biztos gondolkodás nélkül rávágtam volna, hogy persze, szeretnék úgy kinézni, de én már elfogadtam és megszerettem magam. Meg vagyok magammal elégedve, még áltagos nőként is, szóval mosT már nem cserélnék senkivel. A pénzE jöhetne persze. :D 28/N
2020. ápr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
64%
Nem, mert a barátom így szeret, ahogy kinézek.
2020. ápr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
72%

Nem szeretnék úgy kinézni mint Palvin Barbi. Nincs könnyű élete egy modelnek, szóval inkább bevállalom, azt hogy én a pasik szemében maximum csak nekem ennyi van stílust :D, minthogy egy sznob életet élő top modellre izguló, rejszolós férfiak olyan kérdésein lamentáljak, hogy miért akarja a pasi, hogy klónok vegyék körbe. Amúgy az ilyen képek nagy többsége photoshop csak csöndben szólok.


Én jól érzem magam úgy ahogy vagyok, nem akarok más lenni, se nem akarok máshoz se hasonlítani, se nem akarom más életét élni, csak is a saját életem, úgy ahogy vagyok.

2020. ápr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!