Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Átlagosan kinéző nők. Ti...

Átlagosan kinéző nők. Ti szeretnétek olyan gyönyörűek lenni mint Palvin Barbi? Egy olyan szép nőről beszélünk, akinek a lába előtt hever az egész világ. F/44

Figyelt kérdés
2020. ápr. 11. 13:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
68%
Én örülnék, ha olyan arcom lenne és szívesen lennék a helyében is, pedig 28 éves nő vagyok.
2020. ápr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nem szép, sőt csúnya. Egyáltalán nem tetszik az arca. És mielőtt jönnétek az "irigy vagy" dumával, ilyen erővel irgyikedhetnék más hírességekre is, de nem, vannak olyan női sztárok akiket tényleg szépnek tartok és rájuk tényleg irigykedhetnék.

Egy adrogűn szerű űrlény képű lányt mint amilyen ő, nem!

2020. ápr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Metionin ***** válasza:
76%
Nem. Max az álla vonalát cserélném le a sajátomra, bár lehet hogy az meg hülyén nézne ki a saját vonásaimmal. Az egész teste meg főleg nem kéne, a sajátom sokkal jobban tetszik.
2020. ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Én inkább Rihanna lennék vagy Adriana Lima vagy Jessica Alba 😀

Amúgy Barbit is szépnek találom, főleg a kislányos bája miatt.

23/L

2020. ápr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
61%
Egyértelműen igen! Ki ne szeretne olyan gyönyörű lenni, mint ő?
2020. ápr. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
55%
Isten ments :D ugyanolyan feje van mint a legtöbb 14 éves kislánynak. Semmi egyéniség. Nem szép szerintem,bár nem is csúnya nyilván de azért 1000+1 nála sokkal szebb nő van akár a "nem ismert átlag életet élő" nők között is. Nem értem miért akarna bárki is rá (vagy valaki másra) hasonlítani. Mindenki saját egyéniség kellene hogy legyen és ha valaki elfogadja magát akkor az már szép kívül-belül.
2020. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!