Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek pszichopata lennék?

Szerintetek pszichopata lennék?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy megfordult a fejemben.

Mert hogy, nem igazán érdekel senkinek sem az érzelmei, leginkább csak az, hogy ez rám milyen hatással van. Nagyon hamar elunom magam, mindig új ingerek kell hogy érjenek. Odáig vagyok az olyan filmekért, sorozatokért, amikben pszichopata gyilkosok szerepelnek, és valamilyen furcsa okból, azok szoktak lenni a kedvenc karaktereim. Nem bántok állatokat, sőt kimondottan szeretem őket, de persze gyerekként azért volt egy s más, de kinél nem? Viszont mostanra már odáig jutottam, hogy az embereket leginkább csak tárgyaknak tekintem. Nem mondanám hogy mindenkit utálok, de ez idáig minimális olyan ember akadt az életemben, akire azt mondanám hogy szerettem. Nem érzem azt, hogy valakit is meg akarnék ölni, mert nem akarok börtönbe kerülni stb, de néha azért megfordul a fejemben hogy ez meg az megérdemelné. Régen volt, de mostanra már nem igazán van lelkiismeret furdalásom sem semmi miatt. Ha valami miatt úgy hozza a helyzet, hogy hazugsággal tudom csak kivédeni, akkor nem riadok el attól sem. Minap például leoltott egy ismerősöm, hogy én miért nem viselek maszkot pl buszon meg kesztyűt, mikor van ez a járvány téma, és leginkább csak idegesített, hogy mit ugat. Belegondoltam, hogy lehet hogy kellene hogy érdekeljen, de nem érdekel egyáltalán. Szóval ha csak nem valami olyan személyről van szó, aki igazán közel áll hozzám, nem érdekel. Kedves vagyok az emberekkel, de ez leginkább csak egy maszk. Utánaolvastam, és elég sok dolog passzol, de ugyanakkor valami nem. Szerintetek?


2020. ápr. 11. 20:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Igazából nekem csak egy feltűnési viszketegségben szenvedő magamutogató kis puncinak tűnsz.
2020. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hihetetlen hasznos volt a válaszod.
2020. ápr. 11. 20:10
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Azt hittem őszinte véleményre vagy kiváncsi.
2020. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, arra, csak nem látom a logikát ami alapján ezt leszűrted.
2020. ápr. 11. 20:11
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján szerintem nem túl valószínű, de ezt nem mi fogjuk megállapítani, és az internetes öndiagnózissal is maximum a feneked tudod kitörölni, kb. annyira hiteles, mint a horoszkóp.
2020. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%

Ez egyfajta önvédelem. Meghatározza az ilyen gondolkodást a környezet, a család, mint minta is. Ennek valahol oka van, hogy ez nálad megjelent,ezen kellene elgondolkodni, hogy mi váltotta ki. Hosszútávon nem feltétlen szerencsés, mert az emberi kapcsolataid fogják a kárát venni: nem tud az ember mindent egyedül elintézni, így ha mindenkit elmarsz magad mellől ezzel a stílussal, az nem jó.

Változtass ezen a stíluson, vagy kérj pszichológusi segítséget.

2020. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Az első válaszoló megfogalmazása közelebb áll a valósághoz, mint a pszichopátia.
2020. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

“ Nem bántok állatokat, sőt kimondottan szeretem őket, de persze gyerekként azért volt egy s más, de kinél nem?”


Hát én soha nem bántottam semmilyen állatot.


Egyébként nem vagy te pszichopata, inkább egy kétszínű, nárci.

2020. ápr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
nárcisztikus személyiségzavar
2020. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

Ezen a korszakon mindenki átmegy tinikoraban, en is atmentem hehe... Mintha en írtam volna ezt annó, az állatok bántalmazásan kívül.

Nyugodj meg, nem vagy pszcichopata.;)

2020. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!