Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha mindig az evil overlord...

Ha mindig az evil overlord típusú emberekkel szimpatizáltam, azt jelenti pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés

Az öncélú erőszakot sosem szerettem. Nem hatott meg, de nem láttam értelmét.


Viszont imádom az olyan embereket, akikkel olyasmikről lehet beszélgetni, hogy hogyan lehetne kiirtani bizonyos embercsoportokat vagy hogy Thanossal is az a baj, hogy 50%-osat csettint, nem 90%-osat.


Meg hogy milyen paradox, hogy még mindig túlszaporodja az ember nevű parazita a koronavírust, mégis pánikolnak.


Lehet utálni, ez sem hat meg. Csak választ szeretnék kapni a kérdésemre.



2020. ápr. 4. 01:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez több mint fura :D

Szerintem ne tarts attól hogy pszichopata vagy

2020. ápr. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Nem, te nem pszichopata vagy.


Te egy átlag 16 éves wannabe pszichó vagy.


Szabadidődben gondolom webbetegen, meg wikipédián már többször átnyálaztad hogy mitől is lehetnél pszichó, nyilván van valami amcsi-kanadai netflix sorozat is amiben baromira szimpatizálsz a mindenki eszén túljáró, mindenki előtt három lépéssel levő mastermind önjelölt igazságosztó karakterrel, aki cringe monológokban magyarázza el a nézőnek hogy ő hogyan is lett olyan amilyen.

Gondolom rongyosra nézted már a Death Note-ot is, és a bal karodat odaadnád, hogy Yagami Light szerepébe bújhass csak 10 percre...

Index cikkek alatt gondolom te vagy a vicceskedő félművelt, aki bármikor képes benyögni hogy "tÚl vagYunK sZaporOdva".


Nyilván neked is van valami világtragédia az életedben, mittomén, csak a szokásosakra tudok gondolni. Fater elhagyott kiskorodban, vagy simán csak elváltak, vagy bántalmazó családban éltél, és az ilyen önjelölt igazságosztó overpower karakterekkel való azonosulással próbálod visszafolytani a könnyeidet, és egy kicsit fantáziálgatsz a gondolattal hogy "ha találnék egy végtelen követ...".


A kérdés meg totál átlátszó. A végén még ez az erőltetett, görcsös igyekezet hogy elhitesd velünk, hogy te éppen nem a figyelmünket, helyeslésünket, vállveregetésünket akarod elnyerni a cringefest 16 éves doomerkedő kérdéseddel, hanem te egyszerűen csak "válaszokat szeretnél".

Meg a perec formájúra hajtogatott ló###t akarsz válaszokat...

Te is jól tudod hogy baromira nem vagy pszichopata, csak ácsingózol azután a lelkiismeret nélküli, gyengeségektől mentes jéghideg jellem után, amit egy pszichopata képvisel (legalábbis ahogyan a mainstream popkultúrában ábrázolva vannak).

2020. ápr. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

"Viszont imádom az olyan embereket, akikkel olyasmikről lehet beszélgetni, hogy hogyan lehetne kiirtani bizonyos embercsoportokat vagy hogy Thanossal is az a baj, hogy 50%-osat csettint, nem 90%-osat."


Amúgy csak nekem fut végig a hátamon egy ilyen kellemetlen bizsergéssel járó hullám, amikor ilyen nagyon nagyot mondani akaró kamassz dumákat olvasok?

Ez a "nézzetek rám, mekkora punk vagyok hogy ezt így odamondtam" stílus annyira gáz.


Voltak is ilyen osztálytársaim még 10-ben... Jézusom, de untam már néha őket.

azok a tipikus alulszocializált srácok voltak, ebből adódóan ők voltak az osztály perifériájára szorított nerd-ök. Az egyik srác ilyen égtelen nagy hadtörténeti meg egyéb történeti fan volt, és bármikor ha alkalom nyílt rá, akkor ilyen spanyol inkvizíciós kínzásokról, meg japán hadsereg emberkísérleteiről pofázott...

Az a tipikus "nézzetek rám, jaj de edgy kid vagyok".


És amikor kettő meg három ilyen összetalálkozott, akkor ott ment a fa###méregetés, hogy ki tud "méééghhh dúrvááábhhh" random dolgokat mondani. Először csak spanyol csizmáról dumáltak, aztán hogy kínában bambuszt növesztettek át a foglyok testén, aztán a náciknál meg a gulág táboroknál ért véget a circle-jerking.


És csodálkoztak hogy miért nincs barátnőjük...


Amúgy jó eszű srácok ezek a mai napig, fejben derivál némelyik, meg hasonló, de ugyanilyen kis nyomik.

2020. ápr. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Az 50% helyett inkább egyes földrészekre kellene egy 100%os.
2020. ápr. 4. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Szokasos tini. Ez annyire nem egyedi :D
2020. ápr. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Ez így csak egy értelmetlen dolgok tárházába való dolog.
2020. ápr. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha igazi pszichopata lennél nem írtál volna ki ilyen kérdést. Ugyanis az igazi pszichopaták nem hencegnek azzal, hogy őket mennyire nem érdekli semmi, pont ellenkezőleg rejtegik magukat és különböző álcákat használnak. Gyakran nagyon népszerű emberek, akikről senki nem gondolná, hogy defektesek.
2020. ápr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!