Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan válhat egy ember egy...

Hogyan válhat egy ember egy akadályt nem ismerő szervezetté, "géppé"? Mire képes az emberi psziché?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok mint az önszuggesztiók, a meditáció, az érzelmek vagy akar hormonok befolyásolása is (pl placebo szuggesztiós "gyógyszerrel").

A tudatalatti, a képzelet, az akaraterő éy önfegyelem, az agymosás külső hatása vagy magunkkal szemben. stb.


Olyan írjon kérem aki ért hozzá, esetleg ismer ilyen kísérleteket!


Pl ott van az SS vagy az egész NSDAP propaganda. Az egész összhatás eszméletlen agymosásnak felel meg. A militáns tásadalom, egyenruhák, a dalok, a propaganda, mindent.


Remélem értitek mire vagyok kíváncsi, nem tudom jobban kifejezni magamat.



2020. ápr. 12. 09:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokért, telefonon vagyok, nem vettem észre őket.
2020. ápr. 12. 09:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak egy könyvet olvastam ami nem pont olyan de nagyon hasonlít e-hez a témához címe: Az agykontroll
2020. ápr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenképp ránézek! Szerzőt tudsz nekem? Így nem biztos hogy meg fogom találni pont azt amire gondolsz.
2020. ápr. 13. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!