Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy butulok 33évesen?

Normális, hogy butulok 33évesen?

Figyelt kérdés

Kicsi koromtól érettségiig kis diszgráfiát leszámítva átlag feletti értelmi képességgel és logikával rendelkező gyerek voltam. Elitebb 8osztályos gimnáziummal,küzdöttem de 4,5 átlaggal érettségiztem. Külön tanárokhoz jártam,meg tudtam tanúlni mindent csak nem mindenre jött be az iskolai tanárok módszere.

Aztán "pihenni" 2évre egy szakközépiskolába mentem technikusi képzésre. "Gyakorlásként" 5-10 német házit (fogalmazás)csináltam, csoportosaimnak. Szakmai versenyre mentem(4év szakmai alapozó nélkűl) ...

Főiskolán elvoltam,némelyik tárgyból (amikkel küzdöttem gimiben) elsőre abszolváltam.a vizsgát,mádok sokadszorra. Egy csúnya szakítás és pár tantárgy miatt ott hagytam a főiskolát ,rájöttem arról a mérnöki munkáról amit tanúltam más volz az elképzelésem.

Diákhitelt felvettem, törleszteni kellett,elmentem dolgozni múltihoz. Életem legszebb időszaka következett,de észrevettem nem vagyok már azon a szellemi szinten mint illene. Lassan a butácska fiú szerepét töltöm be több helyen,olyan kollégák közt akik amíg én tanultam szakmai és élettapasztalatot szereztek. Viszont a bolt osztály társaim is jobb szellemi szinten vannak mint én.


2020. ápr. 12. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Nem, ugyanis te alapból nem vagy túlságosan értelmes, még ha azt is hiszed és hírdeted magadról.


Az iskolai teljesítmény nem mérui a valódi tehetséget, pláne ma, amikor az iskola szintje a béka bokája alatt van. Te pl. nem tudsz helyesen írni, nem teszel szünetet a vesszők után. Csak maagdról beszélsz és nem tudsz elvonatkoztatni sem önmagatól, sem a sérelmeidtől és a valahai "sikereidtől".


Az IQ állandó. Kiskorban is magas azé, aki igen okosnak született, felnőttként is. Ezt csakis elszúrni lehet (pl. traumatizáltan), illetve komoly agyi leépülés (organikus) kell ahhoz, hogy az ember valóban elbutuljon.


A személyiségzavar az, ami segít "elbutulni", mert elkezdni felfalni a még ép részt önmagadból. Ilyesmi lehet nálad is a baj, ha nem vagy komolyan traumatizált.

2020. ápr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1-es, "Ezt csakis elszúrni lehet (pl. traumatizáltan), illetve komoly agyi leépülés (organikus) kell ahhoz, hogy az ember valóban elbutuljon." - Latom ezen mar tul estel. Koszonjuk, hogy megoszotottad velunk a sajat tapasztalataidat.
2020. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Mik ezek, hogy "tanúlni","nélkűl","múltihoz"


"Hírdetés"?


A 6 elemis falusiak írkàlnak egy az egyben így.

Nem értem a tartalom"átlag feletti értelmi képességgel", hogy fér össze ezzel.

2020. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3-as, leirta, hogy diszgrafiaja van. Mivel keptelen vagy ertelmezni a leirtakat, ezert nalad tuti, hogy intelligensebb a kerdezo.
2020. ápr. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ez a diszgrafia.
2020. ápr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!