Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért butulok egyre jobban?

Miért butulok egyre jobban?

Figyelt kérdés
Hogyan tudok azon változtatni hogy ne butuljak egyre jobban? Sokszor ha adott egy feladat, mindig a nehezebb megoldást csinálom mert nincs eszem arra hogy ezt könnyebben is lehetne, nagyon logikátlan vagyok.Vagy ha egy munka helyen magyaráznak nekem hogy hogyan csináljam nem nagyon tudom úgymond feldolgozni az információt, ezek ellen tudok valamit tenni? Mert hihetetlenül rossz érzés.
2017. jún. 29. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
En is ilyen cipoben jarok, de akarhogy probaltam figyelni es ertelmezni, hogy jobban megertsem, nem ment. Tanacsot nem tudok adni, de en is varom a valaszokat..
2017. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na pontosan ugyan ez vagyok én is hiába figyelek, nem megy.
2017. jún. 29. 14:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, és 1. válaszoló! Elbutulást sok minden okozhat. Első körben azt kérdezném, hogy szedtek e nyugtatókat, antidepresszánsokat, vagy fogyasztotok e alkoholt?
2017. jún. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 jeverezi ***** válasza:
alzheimer kór, demencia ezek okozzák az elbutulást legjobb tudásom szerint!
2017. jún. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én semmit nem szedek és utoljára kb. két éve ittam alkoholt, de soha nem volt nagy "italozó".

Megnézem majd hogy azok mik.

2017. jún. 29. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit sem szedel es alkoholt sem iszok. Egyszerűen olyam, mintha nde.tudnék gondolkozni..
2017. jún. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!