Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől rémisztő egy ember?...

Mitől rémisztő egy ember? Milyen az, akitől a hideg futkos a hátatokon?

Figyelt kérdés

Nekem kijutott egy huszonéves srác. Olyan manipulatív hogy az hihetetlen. Engem is simán behálózott az elején, de rájöttem milyen is igazából. Nagyon szerethető, okos, tásasági embernek mutatja magát, de ha kiderül valami, jéghideg lesz, és egy nézésétől is le tudja verni az embert a víz. Nyugodt, csendes lesz, de érzed rajta, üvölt róla, hogy mit akar neked üzenni - jobb, ha hallgatsz. Kb ilyen.



Nektek?



2020. ápr. 12. 22:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak úgy hozzáteszem: a srácot sok sérelem érte, valszeg enyhe-közepes szociopata lett helőle, de ez csak a tippem. Régóta ismerem már, közel tíz éve, pár éve szabadultam tőle.
2020. ápr. 12. 22:38
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Sok főnök pont ilyen.
2020. ápr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Alig fél év alatt lett olyan amilyet leírtam, de szinte észre sem lehetett venni olyan finoman csinálta. Csak sikerül kinyögnöm a saját sztorim...
2020. ápr. 12. 22:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a mérhetetlen agresszió, amit egy MMA-mérkőzésen képes cselekedni az akkor, ott elállatiasodott ember.
2020. ápr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ismerek MMA-s embert, belőle azelőtt is éreztem hogy olyan lehet mielőtt tudtam mit csinál. Nagyon igaz válasz.
2020. ápr. 12. 22:44
 6/7 Metionin ***** válasza:
100%
Júj, anyám épp ilyen mint amit írtál. Én attól vagyok ki, amikor valaki kedves és cuki de közben tudod hogy belül teljesen mást gondol. És amikor bánt, akkor hiába szólsz bárkinek, senki sem hisz neked mert ők azt látják hogy kedves és cuki.
2020. ápr. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ismertem egy ilyen srácot. Hálisten én is megszabadultam tőle.
2020. ápr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!