Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tulajdonság kell...

Milyen tulajdonság kell ahhoz, hogy egy ember bírja a horror filmeket?

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok horror filmeket nézni. Pár darabot láttam életem során de utána még hetekig a fejemben jártak. Valamelyik a mai napig.

Néhány osztálytársam szemrebbenés nélkül tud ilyen filmet nézni, én meg már a legváratlanabb hangra, mozdulatra megijedek a szívem pedig majd kiugrik a helyéről.

Oké nyilván a horror lényege, hogy ijesztő legyen de rám miért van ilyen hatással?

Nagyon gáznak érzem. Miért vagyok ilyen beszari?

17l



2017. nov. 10. 17:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell nagyon beleélni magad és nem szabad elfelejteni hogy az csak egy film és semmi köze a valósághoz. De a legtutibb ha nem nézed őket.
2017. nov. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
A film nem a valóság. Ezt vésd a fejedbe. 7 éve rendszeresen horrort nézek!:D 15/l
2017. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá kell szokni. Én 2-3 évvel ezelőtt kezdtem élni a horroros korszakomat, akkor még a sablonos, unalmas horrorfilmek és hetekre befosattak. Mára annyi mindent láttam (még a valóságvan is), hogy immunis lettem már a filmekre. Nincs olyan film ami hatással lenne rám pár óránál tovább.
2017. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ma 18:02 Atok aorozat? Az sem volt :D
2017. nov. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Erős idegzetek, ennyi.

Rám annak idején az Ideglelés is nagy hatással volt, és igen, én is benyakaltam, hogy az tényleg megtörtént, bizony csalódás is volt számomra, amikor kiderült, hogy sajnos nem. Pedig abban aztán szinte egyáltalán nincs vér + hirtelen beszarató jelenet.


Aztán az ezredforduló után még a [Rec] volt az, ami még nekem nagyon átjött a borzongásban, amikor moziban megnéztem. S akkor tanultam meg azt is: horrort csak eredeti szinkronnal érdemes nézni felirattal, mert a mai hazai szinkronok silánysága egyszerűen hazavágja az élményt az ilyen filmeknél.

2017. nov. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
1D20 STR, 5D12 END és 10D6 SAN, ennyiből bármilyen horrort kibírsz! :)
2017. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Horror ideg es horror venad kell,hogy legyen :D
2017. nov. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy a "lightos thrillereket" szeretem. :D Tehát azt a kellemes borzongást.

De a horror az áhhh....egy vígjáték rendel! :D

2017. nov. 10. 20:30
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Hozzá lehet szokni a horrorhoz. 5 éve még rettegtem a horror filmektől mára már moziban nézem a horror filmeket, hogy valamit kiváltsanak belőlem. Túl magas lett már az ingerküszöböm az ilyen filmekhez. Én már csak a horror játékoktól (Outlast, Evil within, Resident evil vII) tudok megijedni.
2017. nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
józan ész? ezek csak filmek..
2017. nov. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!