Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az jó vagy rossz hogyha egy...

Az jó vagy rossz hogyha egy 13 éves lány olyan fiúkkal beszélget interneten akiket soha nem látott, és nem mondja el a szüleinek, de szerinte nagyon jó barátjai lettek?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm akinél ez a helyzet. Én egyszer beszélgettem így egy fiúval de miután közölte hogy ő nem akar találkozni elhajtottam. Nem tudom hogy ő most jól teszi-e hogy 5-10 nála akár idősebb (15-16) fiúkkal így "barátságban" van, de nem ismeri őket igazán. Szerintetek?
2020. ápr. 13. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Elhajtottál valakit, mert nem akart találkozni? De hisz pont azt tanítják mindenkinek, hogy az online ismerkedés mennyire veszélyes, mert nem tudod ki van a túloldalt. A te barátnőt pedig elvileg csak beszélget, mi baj lehet abból? Nem értem a kérdést.
2020. ápr. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon nem jó így, mert neten leresztül egy 50 éves pedofil is mondhatja magáról, hogy 16 éves. Nem hiába mondják, hogy az internet nagyon veszélyes a naiv, hiszékeny gyerekek számára. Nem árt ha a szülők tudnak erről.
2020. ápr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A fiút akit elhajtottam egy barátnőmön keresztül ismertem meg, aki iskolatársa. Én nem "ibffet" keresek hanem igazi baràtot. Ja és itt nem kérek privit.🚫
2020. ápr. 13. 00:18
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Egyértelműen rossz
2020. ápr. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

Miért lenne rossz?

Neten dumálnak. Én is csináltam, csinálom. És nem, nem kell életed minden egyes rezdüléséről beszámolni, ez nem óvoda.

2020. ápr. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem sincs ezzel semmi baj. Én 18 éves létemre is igénylem a netes barátokat. Vannak barátaim élőben, de velük nem nagyon írkálok, velük bulizni járok, illetve van egy-két ember aki csak netes, vele sose találkoztam, de ez így rendben is van.

Néha az ember lelkének is jót tesz ha van egy ilyen barátja, hidd el. Most a jelenlegi otthon ülős helyzetben őket részesítem előnyben.

Abból szokott probléma lenni amikor szerelembe csap át a barátság, de több száz kilóméterre vannak egymástól. Na ettől kell óva inteni, mert kisebb koromba bele estem ebbe a hibába és csúnya nyomot hagyott bennem. De igazából én ezt mai fejjel úgy fogom fel, hogy legalább élettapasztalatot szereztem :)

2020. ápr. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Úristen milyen bűnt követett el? Csak beszélget könyörgöm, azt még csak lehet, nem?
2020. ápr. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem tartom szerencsésnek, mert nem biztos, hogy a vonal másik végén az van-e, akinek mondja magát. Szerintem érdemes lenne a gyereknek a szüleivel igencsak beszélni erről, vagy a szülő jobban foglalkozhatna a gyerekkel.
2020. ápr. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%
Én is sokat csináltam ezt, de én találkoztam is velük. Mindig az jött el akire számítottam, soha nem fordult elő olyan, hogy ne az lett volna. Inkább olyan volt, hogy el se jött. Kettőből lett csupán tartós barátság, a harmadik meg lassan 6 éve a párom.
2020. ápr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!