Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sikerült azzá válnod, akivé...

Sikerült azzá válnod, akivé szerettél volna?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogyan?

Ha nem, mi miatt?


2020. ápr. 13. 01:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Mert nincs tapasztalatom munka terén és ez miatt nincs is munkám.
2020. ápr. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem, egyáltalán nem. Milyen az élet, pont olyan ember lett, mint akiket ezelőtt lenéztem.
2020. ápr. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
lettem*
2020. ápr. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Alakul, nagyon kedvezőek a lehetőségeim és a lépéseim eredményei. Még a jelenlegi krízisben is megláttam a lehetőséget és haladok. NEM maszkokat árulok meg ilyenek mielőtt valakinek felmenne a vérnyomása.

A rengeteg szabadidőt használom ki munka mellett kb 50-70%-ban (ezen emelni akarok) aktív önfejlesztésre.


Igyekszem megtartani a rendet, fegyelmet magamban, felosztottam a terveimet, és nagyszerűen működik a rendszerem. Tobzódok a tervekben, amiket végre fogok hajtani a járvány után, mikor "csak" válság lesz.


Szóval részben már elértem, de ez még kevés, a cél messze van, de volt már részem a saját sikereimben, így van ami motiváljon.

2020. ápr. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

Négyes vagyok:

Egy nagyon rossz szellemi-fizikai állapotból kezdtem el felépíteni magam. Buta voltam mint a föld, nagyon el voltam hízva, mindenért csak panaszkodni tudtam.


Ebből elég lett, és úgy döntöttem változtatok. Túl nagyra is nőtt az "összeszedem magam" terv, de mostanra meg mindent kevésnek érzek amit elértem és többet akarok jobban és gyorsabban (ami megy is, de ismerem a hátulutőit, egyszer meg kell állni).


- Csak előzményt is írtam, hátha érdekel.

2020. ápr. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

17 éves vagyok szóval még van időm. :D

Persze azért eddig is voltak céljaim, kisebb-nagyobb sikerrel de haladgatnak.


Játékfüggőség: Minecraft függő voltam, napi 5-6 órát lazán toltam, ettől szépen meg is szabadultam, más játék mem kerített hatalmába

Képernyőfüggőség: ahogy látszik nem igazán megy :D már elég jól haladtam, lecsökkentettem napi 2-3 órára a 4-5öt aztán jött az iskolabezárás és borult minden. Ennek majd újból neki kell veselkedni.

Jegyek: az össz átlagomat fel akartam tornázni 3,8ról 4,3ra, és jelenleg 4,4nél állok. Év végéig még lehet jobb is, rosszabb is, igyekszem.

Pénz: Szeretnék egy kutyát és elkezdtem rá gyűjteni. A terv az volt hogy januártól júniusig hétvégi munkákat vállalok, nyáron meg többet dolgozok....


Na igen, a koronával nem vagyunk nagy haverok :D összességében a kudarcaim nem vetnek vissza a fejlődéstől a sikereim pedig motiválnak.

2020. ápr. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 FoxtrotLidérc ***** válasza:
60%
Pár lépcsőfok hiányzik, és hiánytalan lesz a céllistám. :)))
2020. ápr. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A zsenge koromnál fogva nem, de majd visszatérhetünk a kérdésre 50-60 év múlva.
2020. ápr. 13. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Lelkiekben igen, megértettem az élet értelmét, és megtaláltam azt az utat amelyen járnom kell, rá is lépek pár hónap múlva.
2020. ápr. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még!
2020. ápr. 13. 07:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!