Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is sok érdektelen...

Nektek is sok érdektelen információ ragad meg a fejetekben?

Figyelt kérdés
Milyen jellegűek?
2020. ápr. 13. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tök fölösleges dolgok. Pl, hogy egy neutroncsillag kb Manhattan méretű, és 30x fordul meg a tengelye körül/mp. Na most ezzel mire megyek? Nem vagyok csillagász. Bezzeg az angol példa mondatokon gondolkodnom kell.
2020. ápr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dalszövegek, az általános iskolai osztálynévsor, egy hülye kurzuson névtanulós szólánc, olyan emberek szülinapja, akikkel 15 éve nem beszéltünk...ilyesmik
2020. ápr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Pl. olyan emberek - akikkel már vagy 10-20 éve nem beszéltem/nem láttam őket- mit mondtak régen magukról, ételekről, zenéről... De még ma is előttem van az arcuk, emlékszem a pontos szavaikra, hanglejtésükre stb... Aztán ha valami feltűnő hangot hallok, sokszor ismételgetem magamban pedig nem akarom csak állandóan az van a fejemben, és csak másnapra mászik ki.
2020. ápr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy időszak, amikor bizonyos területek a világban nagyon érdekeltek, azon infóit megjegyeztem. Ma már nem érdekelnek, mert úgysem használom őket. Pl.: autókról, földrajzból.
2020. ápr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én évek óta azon vagyok fennakadva, hogy a vombat kockát kakil. Egyszerűen nem fér a fejembe.
2020. ápr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!