Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy fel...

Mit csináljak, hogy fel tudjak oldódni?

Figyelt kérdés
Van valaki aki tetszik és én is neki.De mikor lehetőségem lenne rá , hogy beszélgessek vele, lefagyok.Nem tudok megszólalni, vagy bármit is mondani neki.Zavarban vagyok.És olyan gáz , mikor várja , hogy mondjak valamit és én nem tudok mit mondani neki.Persze lány vagyok és nem tudok pasizni, nagyon béna vagyok!

#zavar #pasizás #bénaszar
2020. ápr. 13. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hülye ötlet, de ha bedobnál egy felest sok bajod lenne? Segítene feloldódni, de ne igyál sokat mert akkor tuti elásod magad előtte.
2020. ápr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Viselj pirosat, az növeli az önbizalmad. :)
2020. ápr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy ezen egy szín változtatna.
2020. ápr. 13. 17:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább lelkileg kellene egy picit tréningelni magad. Sajnos nem vagyunk egyformák, így nem biztos, hogy ez neked is hasznos, de nekem az segített, amikor végiggondoltam, hogy tulajdonképpen nincs mit veszítenem. Ha veszek egy mély levegőt, és megengedem magamnak, hogy beszéljek, és azt, hogy önmagam legyek (még ha nyökögve, nyögvenyelősen megy is az elején), akkor legalább van esélyem kideríteni, hogy szimpatikus vagyok-e neki. Ha mindig lefagyok, sosem ismer meg engem, és sosem lesz semmi az egészből. Ha pedig nem vagyok szimpatikus neki, vagy nem tud úgy értékelni, akkor nem is ő való nekem. Akkor sem, ha ez esetleg fájdalmas az elején.
2020. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!