Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy fel tudjak...

Mit tegyek, hogy fel tudjak oldódni társaságban?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem mindig megy... kissé zárkozott vagyok. Olyan vagyok, hogy ha nem kérdeznek, nehezen szólalok meg, mert egyszerűen általában nincs mit mondanom... és így nem is nagyon szólnak hozzám, ha meg mondok valamit számba sem vesznek a legtöbbször. A nagyon szép lányokhoz meg alig merek hozzászolni, csak akkor, ha egyszer már kezdeményeztek beszélgetést és jól el tudtunk dumálni. Ha valakivel megbarátkozom, utánna könnyen feloldódom, de ismeretlen, vagy kevésbé ismert személyekkel nehéz.. :S

Kicsit nyomoréknak érzem magam... Csebdes természetű vagyok. Ráadásul mivel Erdélyben lakom, egy kis, majdnem teljesen román városban, kevés barátom volt, tulajdonképpen csak az osztálytársaim.

Mostanában javult a helyzet, Kolozsváron tanulok jót tett a környezetváltozás, de még mindig nagyon sokat SZERETNÉK változni. Én nem ilyen akarok lenni... a gátlásaim nem engednek.

Minden sportban gyenge vagyok, meg a karomban sincs sok erő. :)) Az arcom sem valami szép, szemüvegem is van.


Nem sajnáltatni akarom magam, csak néhány tippet szeretnék, segítséget.

Am. hamarosan lesz kontaktlencsém ;)



Előre is kösz :)

16F


2014. júl. 24. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt tedd ami segít. Aminek érzed magad azt vidd fentebbi (!!!) fokozatra. Pl: "csúnya vagyok", "elviselhető a fejem", "szép vagyok", "bomlasztóan jól nézek ki". Jó mondjuk figyelj az egódra. ;) Csak bízz magadban.
2014. júl. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Jéé,én is ilyen vagyok csak lány kiadásban :D Tudom nehéz meg minden,de próbálj nyitni az emberek felé,legyen egy kis önbizalmad,de ne vidd túlzásba.Vagy nézz át pár témát ,amiről te is szivesen beszélnél. :) És hogyha hemüd is van,akkorsem kell azt mondani,hogy nem vagy helyes stb.. És légy önmagad!! ;) :)

..((nekem is sokszor mondták,de nem tudok nyitni senki felé,félek :/ de Te ne légy olyan mint én :) ))

2014. júl. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Jöhetnek még

Próbálkozom

2014. júl. 28. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!