Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is csalodtatok már sok...

Ti is csalodtatok már sok szemelyben? Akar csaladtag, barat, rokon.

Figyelt kérdés
En az utóbbi 2 evben rengeteg emberben. Már lassan nincsenek barataim es a rokonaim közül is csak egy-nehannyal tartom a kapcsolatot.
2020. ápr. 14. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem maradtak barátaim, szóval igen, szinte mindenkiben.
2020. ápr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogyne. Okkal mondom azt, hogy én ugyan senkire nem vagyok tekintettel csak azért, mert valamelyik nagyanyánk, dédanyánk vagy ükanyánk közelebb áll egymáshoz, mint egy idegennel. Ez a "család szent" dolog akkora egy retkes kamu... Anyámon kívül nincs a családomban olyan, akiben jobban lehetne bízni, mint egy random emberben az utcán. De viseljem el, mert egy család vagyunk? A nagy büdös lófszt, senkik ezek az emberek nekem.
2020. ápr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, először apámban, aztán néhány barátomnan, meg még rengeteg pasiban. De emellett nem szabad elfelejteni azt a néhány embert, akik őszintén szeretnek, akik mindig melletted állnak.
2020. ápr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolso! Nagyon igazad van! Azok az emberek a legfontosabbak!
2020. ápr. 14. 11:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen én sok barátban sajnos ,de azota jobb emberismerő lettem ugyhogy pozitivként fogom fel ,és ez is csak motivál hogy jobb ember legyek ne olyan mint ők!:)Szóval fel a fejjel ☝❤
2020. ápr. 16. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sokakban. Most lett vege a kozepsulinak. Sokat logtam egyutt egy tarsasaggal akik szepen lassan elmartak maguk mellol mindenkit es egymasnak maradtak (egymast is kibeszelik stb)

Hatalmas csalodas volt mert nekem is hazudtak, azota ignoraltam oket

Masodszor sok evig bemeseltem magamnak hogy kik a legjobb baratnoim, de a karanten tokeletes peldaja annak hogy kinek vagy fontos igazan. Hatan vagyunk, egyik se keres kulon,en se oket

Rajottem nem is lehet ennyi emberrel elmelyulni. Engem se erdekelnek

Sok ilyen lesz meg de mindig lesz aki szeretni fog es elfogad!

2020. ápr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyit hozzatennek nekem nincsenek jo csaladi kapcsolataim,igy arrol nem tudok nyilatkozni.
2020. ápr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!