Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan foglalkozhatnék keveseb...

Hogyan foglalkozhatnék kevesebbet az emberek hülyeségeivel?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy le kellene tojnom, mégis nehezen viselem az emberi hülyeséget magam körül. Semmit nem érek el vele, hogy idegeskedem, csak magamat húzom fel...

Aki önző, az úgyis az is marad. Aki harmadjára is képes belemenni egy rossz kapcsolatba, azt sem fogom tudni meggyőzni. Aki disznóólban szeret élni, az akkor sem lesz rendmániás, ha cseszegetem. Aki bedől természetgyógyász kuruzslóknak, az is a saját pénzét költi, nem az enyémet.

Igazából ez az ő életük, nem az enyém, mégis túl sokat foglalkozom velük. Nem tudom függetleníteni magam, ha rokonaimról vagy barátaimról van szó.



2019. dec. 12. 20:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Én meg ugyanakkor nehezen viselem, ha nekem szólnak be. Például Facebookon gyakran előfordul, hogy látom az üzenetet és nem válaszolok azonnal, sokan meg ezt nem tudják elfogadni. Hiába mondom, hogy dolgoztam / kocsit vezettem. Akkor meg azon húzom fel magam, hogy ezt miért nem képesek megérteni.
2019. dec. 12. 21:04
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

-Embergyűlölő leszel és kizárod őket az életedből

-Kihasználod a hülyeségüket és gennyesre keresed rajta magadat

-Próbálsz olyan életet élni ami szerinted a legjobb, és segítesz másoknak hogy ők is elérjék.

2019. dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!