Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják, hogy ne ítélj...

Miért mondják, hogy ne ítélj külső alapján, ha az emberek maguk döntik el, hogy mit viselnek el magukon, mit vesznek fel, mit fejeznek ki a megjelenésükkel és ez a döntés ugyanúgy őket jellemzi?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 14. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Valaki kapucnit hord mindig, alig látni az arcát. Te azt gondolnád elsőre, hogy biztos egy rosszarcú drogos, aki épp azon gondolkozik, hogyan raboljon ki. Pedig csak egy ittas alak miatt autóbalesetet szenvedett és az arca még csúnya, szégyenli, mert tudja, hogy az olyanok, mint te, mutogatnának rá...


Például ezért :)


Lehet ő dönti el, de pont miattad.

2020. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
79%
Ez hülyeség hogy mindenki azt visel amit akar. Sokan azt viselnek ami van, ami jut nekik vagy amit a munkájuk megkövetel. Anno a szüleim a családsegítős konténerből túrtak nekem ruhát, az osztálytársaim halálra cikiztek, szerinted én döntöttem el, hogy 3 számmal nagyobb kinyúlt ellenkező nemre való ruhában akarok járni? Vagy aki a munkája miatt kényelmetlen kosztümben van, szerinted nem cserélné le szívesebben egy farmer-pólóra? Teljesen más benyomást kelthet valaki munkaruhában, szabadidős ruhában és kimozdulós ruhában.
2020. ápr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
64%
Mert sok külső dolgon, illetve anyagi helyzeten nem mindig lehet vagy nem mindenkinek van lehetősége változtatni, másrészt azért, mert valaki szenvedélyesen hord ízléstelen neon színű szőrmés, attól még lehet jó és érdekes ember.
2020. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés: van benne igazság, meg nem is. Én választom, hogy mit vegyek föl, az nekem tetszik, de lehet, hogy neked nem. De attól, hogy rajtam rózsaszín ruha van, még nem jelenti azt, hogy automatikusan h×e is vagyok, vagy hogy nem szeretek segíteni az embereknek. Tehát a külsőhöz kapcsolódó tettek adják egyben az embert.
2020. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!