Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet elérni, hogy békén...

Hogy lehet elérni, hogy békén hagyjanak végre az evéssel?

Figyelt kérdés

Kifejezetten szeretek enni, szerintem nem kis mennyiségű kaját bepuszilok naponta, úgy nagyrészt egészséges, normális ételeket, meg mellé azért becsúszik némi junkfood, édesség, stb is.

Ennek ellenére nem hízok el.

Na de itt a probléma, az ÖSSZES ismerősöm, akivel havi 1-nél többször beszélek, nyaggat, hogy milyen sovány vagyok, eszek-e rendesen, de egyek, de ettem-e ma már, és egyek ám, és hogy adjon-e ennivalót, és ugye nem felejtek el enni, és egyek többet.

NAGYON idegesít már, a párom természetesen napi szinten mondogatja, anyukája ahányszor csak lát, szüleimmel sajnos ritkán találkozok, de akkor is a beszélgetés nagy része az étkezésem fölösleges körbetárgyalása. Már kollégák, barátok is kezdik.

Tényleg ennyire érdekes téma ez, hogy X.Y. mennyit eszik? :D

Egyébként nem valami extrém dolgot kell elképzelni, M-es ruhákat hordok, és volt/van egy csomó ruhám, amibe pár éve belefértem, most meg már nem, szóval nem értem, mit látnak, hogy lennék sovány(abb)... Nincs orvosi problémám, jól érzem magam a bőrömben, a vérképem tökéletes, nem nézek ki alultápláltnak, bírom a strapát fizikailag, stb stb.

Már tényleg végtelenül fárasztó, hogy az emberi interakcióim jelentős része abból áll, hogy mindenkinek bizonygatom, hogy igen, szoktam enni. Egyszerűen nem értem, hogy mindenki beszél az ismerőseim közül magyarul, akkor ha elmondom magyarul, hogy eszek, semmi bajom, nem fogytam az elmúlt pár évben, akkor mi ezen ennyire érthetetlen, miért nem lehet felfogni? Ez miért jó nekik?

Hogy lehetne végre elérni, hogy leszálljanak a témáról?


2020. jan. 15. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Szard le őket. Az ilyen emberek imádak belekötni másokba, ha tökéletes testzsírszázalékkal rendelkeznél, akkor is lenne mibe belekötniük, max. ha nem is a testalkatodba, akkor valami másba.
2020. jan. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Levegőnek nézed ezeket a dolgokat .


Belőlem se nézik ki az emberek, hogy 2-3x annyit eszek mint az átlag ember.


Amikor valaki kitér témàban alkatomra, akkor pedig irigyek "ennyit eszik és meg se látszik rajta".

Persze mert az edzéshez kell az energia is + formásítom magam.


Párom nagyon magas anno vékony volt, nagyon gyors az anyagcseréje.

Edzéssel és kiegészítőkkel tudott elérni egy egészséges szép alkatot.


Formásítsd ki picit az izmaid (nem kell kigyúrt állatnak lenned) csak annyira hogy vastagítson az izomzatod.

2020. febr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert rosszindulatuak!Egyébként tényleg ne foglalkozz veluk.. Velem is ez volt folyamat aztan most hogy hiztam +5 kg ot már kevesebbszer kapom meg de mostmár eljutottam arra a szintre hogy le is sz*rom.Válaszolj vissza valamit gunyosan amire nemtudnak cifrázni
2020. ápr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!