Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennek mi értelme?

Ennek mi értelme?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy mi értelme van élni, ha mindenki csak egy a sok közül? Lehetsz bármiben kiemelkedő, akkor is mindig lesznek nálad sokkal jobbak. Tudom, hogy ez nem feltétlenül egy verseny, de akkor is annyira demotiváló, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki például képes megtanulni öt nyelvet önszántából. Nem érzem magamat különlegesnek vagy tehetségesnek, mert folyton eszembe jut, hogy rajtam kívül még egy csomó ember jó abban, amiben én. És persze, mindenki egyedi, hiszen nincs két teljesen ugyanolyan ember, de valahogy ez engem nem nyugtat meg, és soha nem is fog. Főleg azért nem, mert ez sem csak rám igaz. Ti hogy vagytok ezzel? Nem érzitek néha azt, hogy semmit nem értek?

2020. ápr. 15. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon sok szex, nagyon sok csaj, na most mondd hogy nem érdemes!!!
2020. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
" mi értelme van élni"? 'Hogy kigyogyulj a depressziodbol!
2020. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Lehet hogy egy vagy a sokból, de az egyetlen is. Teljesen egyedi és bármi lehetsz, bárkit megvalósíthatsz, bármit elérhetsz.
2020. ápr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem azért érsz valamit, mert 5 nyelven beszélsz. Embert emberrel nem lehet összehasonlítani, max sportban.


Azért érsz valamit, mert valaki szeret és te is szerethetsz valakit. Ezért elsőként magadat szeresd meg, hogy tudjad miért szerethetnek mások és te hogyan szerethetsz másokat. Az életcélod az lehet, hogy jobbá tedd a környezetedben élő emberek életét. Más értelme nem nagyon van.

2020. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Állandóan azt érzem,hogy semmit sem érek! Semmit sem számitok a világban és szeretet sincs az életemben.

Ja és nem beszélek nyelveket,szóval én valóban jelentéktelen vagyok.Értelmetlen a létem.

2020. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Magadat kell elsősorban szeretned... Az egyik legfontosabb pont.
2020. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#1 De erről is az jut eszembe, hogy egy csomó embernek van lehetősége szexelni és csajozni/pasizni. Ezzel sem vagyok egyedül. Meg ez egyébként is csak egy része az emberi lét "értelmének". A testi igényeken kívül a lelkieket is ki kell elégíteni.
2020. ápr. 15. 21:31
 8/14 A kérdező kommentje:
#2 Nem mondanám, hogy depressziós vagyok, az ennél szerintem sokkal durvább. Csupán nem tudom, hogy mi értelme van élni.
2020. ápr. 15. 21:39
 9/14 anonim ***** válasza:
Te dugtàl màr jó nőkkel az életben??? Nem hinném, na ezért vagy szarul.
2020. ápr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
9 Hát neked sincs több eszed,mint egy kanos majomnak.
2020. ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!