Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elítélendő ha el akarok...

Elítélendő ha el akarok zárkózni az emberektől?

Figyelt kérdés

Amennyire csak lehet. Nen akarok beszelgetni, nem akarok látni senkit, semmilyen kontaktust ben akarok.


Ezt hogy lehet feltűnésmentesen csinalni? Nem igen van rá mód ha jól sejtem sajnos...


A munkám olyan hogy ha akarom megoldható hogy azt se tudják hogy létezek, az nem gond.


Segítség és tanács nem kell köszi, csak a kérdésre kérek választ!


Mit gondoltok erről?



2020. ápr. 15. 23:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokért, telefonról vagyok és úgy fest kapkodva írtam.
2020. ápr. 15. 23:43
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
En nem tartom elítélendőnek mert enis ugyanilyen vagyok es nem erzem jol magam csak egyedul. Ugy gondolom hogy mindenki saját maga tudja hogy mi a jo neki es amig nem art vele senkinek nincs semmi ok arra hogy el iteljek.
2020. ápr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor a falon ülő légy jó stratégia volna ezek szerint. Ha van még velemény, várom szeretettel!
2020. ápr. 15. 23:51
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes egy kérdés... Elítélni csak emberek tudnak, ha tőlük elzárkózol, hogy fogod megtudni, hogy elítélnek-e? Mert az egy dolog, hogy ide mit írnak, akkor derül csak ki, ha kipróbálod gyakorlatban... Meg egyáltalán mért számít, ha ezt akarod és meg is tudod oldani?
2020. ápr. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem akarom felkelteni a figyelmet. Bocsánat ha nem volt érthető. Pont erre mondtam hogy nem igazan elkerülhető ugye(?)
2020. ápr. 16. 00:34
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Remete leszel egy erdőben.
2020. ápr. 16. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Olyan munkakört kell választani, ami ezzel kivitelezhető, pl.: író, (mű)fordító, vagy vallásos remete.

Amúgy ha az embernek nincs komolyabb betegsége, akkor nem kivitelezhető.

2020. ápr. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem elítélendő én pár év után mondhatom hogy pont senkit nem érdekel, hogyan élek, szóval nem foglalkoznak ilyenekkel mindenkinek megvan a saját baja öröme
2020. ápr. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elég rosszul haladsz a céljaid felé ha ezt itt megkérdezed...
2020. ápr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Én is ilyen vagyok. Full menő. Nem kell hallgatnom az emberek ostobaságait, meg okoskodásait a nagy büdös semmiről.
2020. ápr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!