Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Máshogyan élsz majd a vírus...

Máshogyan élsz majd a vírus után? Kit sajnálnál és téged ki siratna?

Figyelt kérdés
Te kiket siratnál ha meghalna( valamiben) jelenlegi életedben,és téged ki siratna meg? (Engem sajnos szerintem férjemen gyerekemen kívül senki:( mindenkinek megvan a maga családja) és a hónapokig tartó bezártság után van amiken változtatni fogsz az életedben? Én többször fogom ismeröseimet meglátogatni( bár ezt anyám halála után megfogattam rég és sajnos ez a része nem rajtam múlt,mert mások érnek rá ritkán,kár hogy az emberek ilyenek. Köszönöm a válaszokat :)
2020. ápr. 16. 10:10
 1/6 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
53%
Többet szeretnénk befektetni. Várjuk hogy sokan muszájból eladják az ingatlanukat. Nálam ennyi változás lesz/lenne.
2020. ápr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Elég ingerszegény életed lehetett, ha ez az esemény ébresztett rá a halandóságotokra.
2020. ápr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem hiszem, hogy másképp fogok élni. Ha bmelyik családtagom meghalna a vírus vagy más miatt, megsiratnám. Engem a családom siratna. Meg persze a barátaim. Nem fogom többször meglátogatni az ismerőseimet.
2020. ápr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja nálam se lesz semmi változás.


Ugyan olyan minden mintha nem lenne vírus, csak vannak akik megbetegednek és többen maradnak otthon.

Nekem teljesen ugyan olyan most az életem mint ezelőtt volt és változást is minimálisan látok.

Csak dolgozni járok be. :P

2020. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán csinálnék máshogy semmit.

Vagyis de, de az attól függ mi lesz az ingatlanpiaccal

2020. ápr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
1, Nem hinném; 2, A szülőkön-tesón kívül a nagy senki; 3, Nem vagyok szívtelen, de senkit, és engem se senki; 4, Nem változtatok semmin utána.
2020. ápr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!