Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerelmessé lenni valakibe...

Szerelmessé lenni valakibe olyan, mint megszeretni egy új zenét?

Figyelt kérdés

Általában az ember ha meghall egy éppen kiadott zenét, rögtön nem lesz a kedvence, csak többszöri hallgatás után fogja teljesen megszeretni. A zene pedig többszöri hallgatás után fogja elérni a hatásának a csúcsát az emberre.


Legalábbis nálam ez így van. Tehát több olyan zene is volt az életemben, amire először azt mondtam, hogy úristen ez sz*r, és továbblapoztam. Majd néha-néha "véletlen" végighallgattam, és idővel megtetszett úgy, hogy a kedvenceim közé is sikerült bekerülnie.


Jó nyilván nem minden zenével vagyok így, van ami soha nem fog megtetszeni (ez a gyakoribb eset) akárhányszor hallgatom meg.


Szerintetek ugyanezek a folyamatok mehetnek végbe egy ismeretlen lánnyal/fiúval is?


2020. ápr. 16. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam a zene olyan, hogy meghallgatom és vááá de jó. Majd napokig azt hallgatom és végül már annyira idegesít, hogy mindig eltekerem majd pár napra rá le is törlöm.


Ha egy zene szar azt véletlenül se hallgatom végig mert rögtön tekerek, esély sincs rá, hogy megkedveljem.


A szerelem nél viszont már inkább igaz ez a meglátás.

Van egy jó csaj akivel szívesen beszélgetek és ahogy látom, hogy értelmes vicces és egy értelmes ember akkor bele szeretek mert tökéletes minden téren.

Az igazi szerelemhez kell ismerned az illetőt.

2020. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonlóan más.
2020. ápr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!