Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám magamat megszere...

Hogyan tudnám magamat megszeretni? 29/N

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy valószínűleg az a bajom, hogy nagyon szeretethiányom van, és ezen szeretnék változtatni.


Viszont nem mástól várom ezt, mert az bizonytalan és sok esetben feltételhez kötött, ezért szeretném megszeretni magamat.


Oké, most össze tudok gyűjteni néhány pozitív tulajdonságomat talán, de ettől még nem fogom magamat szeretni.


Akik voltatok hasonló helyzetben, nálatok mi jelentette a fordulópontot? Mi segített?


Köszönöm előre is a válaszokat.


2019. dec. 27. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2019. dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ember akkor tudja szeretni magat, ha jol eri magat a boreben. Nem utaltam magam soha, de nem is voltam mindig megelegedve magammal. A valtozas nekem akkor jott, amikor elkezdtem divatosan, ferfiasan oltozkodni es konditerembe jarni. Az embernek van egy elkepzelese arrol, hogy milyen ember szeretne lenni, belsoleg es kulsoleg van egy kep elotte, amire torekszik. Azon kell dolgozni, hogy ezt elerd :)


F/24

2019. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Miss Endzsi ***** válasza:
10%
Egyél meg egyet.
2019. dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. dec. 27. 19:56
 5/14 anonim ***** válasza:

Én csak folyamatban vagyok az önszeretet felé, a fordulopont az volt, hogy megszünt a kapcsolatfüggösegem. Egy tàrsban mar nem làtom azt hogy nelküle ne tudnék èlni, inkabb màr olyan a latoszögem, hogy vele nem tudok sokaig élni, ha nem alkalmazkodik ö is hozzam, csak en hozzà.képes vagyok nemet mondani is, önérvényesiteni, azaz magamat, a jogaimat, vagy amit en szeretnék, rolam szol, megvédeni.


Viszont amugy még nem teljes a kép, szoval egyedül nem vagyok boldog.

Probalom a pozitiv pillanatokat élmènyeket gyüjteni pedig, illetve azokra fokuszàlni amik engem éltetnek. De most hogy egy mézes tea magamtol magamnak, legyen a nap fénypontja..hat eddig még nem sikerült eljutnom hogy nekem ilyenek vagy hasonlok (pl mosoly valakitöl, baratok stb)boldogitsanak 100%-osan.

2019. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

1. dolog: bocsáss meg mindent magadnak:

https://www.youtube.com/watch?v=n_uQTaLhxiY


Menj el egy önismereti tréningre, ami nehéz lesz, de fontos lépés lehet az életedben.

2019. dec. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem annyi volt, hogy felismertem a hibáimat: Dagadt voltam, nem volt jogsim, szüleimmel élek.


Azóta fél év alatt lefogytam, letettem a jogsit és van kocsim, valamint a lakásomon is dolgozom ahova költözni fogok. Ezek után már sokkal jobban érzem magam és úgy vagyok vele, hogy jó úton járok 30 évesen.

2019. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%

Egyrészt kezdj el meditálni! Sok embertől hallottam, hogy jót tesz velük.


Másrészt tudod, van az a dilemma, hogy előbb magadat kell szeretned, hogy mások is szerethessenek, vagy előbb mások kell szeressenek, hogy magadat is szeretni tudd. Szerintem mindkettőben van igazság: minél jobban tudod magadat szeretni, annál könnyebben találsz másokat, akik szeretni fognak, de ha találsz másokat, akik szeretnek, az segíthet abban, hogy elkezdd magadat szeretni. Szóval ha találsz egy jó, szerető közösséget, az biztos nem árthat. :)


Amúgy ha szeretnél beszélgetni, írhatsz, mert nekem is vannak/voltak hasonló problémáim.

2019. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
4%

Csakis igy erheted el:

Talalnod kell egy ferfit akit a nok sosem szerettek.

Szexelned kell vele es mond neki,h szereted.

Azutan az a ferfi Istenonek fog nezni es orokke szeretni fog.Es te is szeretni fogod magad.

Ha nem talalnal egy ilyen ferfit,akkor kuldj privat uzenetet ezen komment alatt .

2019. dec. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó kamu,utána az a férfi dobja a nöt és elkezdd csajozni mert lesz önbizalma
2019. dec. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!