Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember-e az a nő, aki...

Rossz ember-e az a nő, aki nem szereti a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Jelenleg 16 éves a példában felhozott.


Egész életében irtózott a kisbabáktól főleg, gyerekkorában a kisbaba alakú babákkal nem is játszott. Most olyan érzés vált ki belőle egy kb minden hét-kilenc év alatti gyerek, mint pók a sötétben. Idegesítőnek tartja őket alapjában véve, illetve ha közeledik felé egy, akkor a pánik kerülgeti tőlük. Többnyire gyorsuló szívverés, légszomj és sírás közeli érzés kapja el tőlük.


Illetve ír történeteket, de soha nem lenne képes mesét írni, mert nemntud arra gondolni, hogy boldoggá tesz egy random gyereket vele, vagy ha mégis akkor őt ez nem motiválja. Max ha lenne rokon kicsi, akit kedvelne, akkor írna mesét kifejezetten gyereknek.


Az illető viszont nem bántana gyereket, ezt erősen elítéli, és elutasítja. Illetve ha rövid távon gyerekkel kell lennie, próbálja elnyomni a pánikot, és nem rosszat mondani, nehogy ártson egy gyereknek, vagy rossz érzést keltsen. Illetve a gyerekvállalást nem nézi rossz szemmel másoknál. Ő maximum örökbefogadásban gondolkodna, hiszen azzal boldoggá tenné valakit, akár akkor egy olyan korú gyereket is magához venne, akiktől fél.


Illetve az illetőt nem érte gyerekkori trauma, minden rendben volt vele.


2019. aug. 18. 00:05
1 2
 1/13 Sunshinedoll ***** válasza:
96%

A gyerekeket nem kötelező szeretni, de bunkón viselkedni, vagy nem megfelelően bánni egy gyerekkel elfogadhatatlan dolog.


Akkor az illető inkább kerülje a gyerekeket, minthogy bunkó vagy gonosz legyen velük.


Egyébként idiótaságot beszélsz, mert először leírod, hogy nem tudja elképzelni, hogy mesével boldoggá tegyen egy gyereket, a végén meg azt, hogy az örökbefogadással boldoggá tenne valakit, és azt fontolgatja. ????


Most akkor boldoggá tesszük a gyereket vagy nem?


Az, hogy valaki nem meseíró megint nem releváns abban a kérésben, hogy szeretjük-e a gyerekeket vagy nem.

2019. aug. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem.. Én srác vagyok, de ugyan ez vagyok, nem kell, soha nem akarok, inkább kisebb koromba váltott ki belőlem kb undort.. Ugyan ez vagyok még a kor is MAJDNEM stimmel :) Kinek ez kinek az nem lehet mindenki egyforma.
2019. aug. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az.

Nyilván te azt szeretnéd hallani hogy nem az.

2019. aug. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok) Na itt egy újabb reklám kampányos :D

(Csak viccelek 4-es, de nem értek egyet azzal hogy "nyílván az".. Van aki szereti a macskákat van aki nem.. attól még nem lesz rossz ember. Én sem szeretem a gyerekeket. Ha liftbe kellene menni, inkább gyalog.. :) )

2019. aug. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Neeem inkább nekem előny lenne ha szinglie lennék.

Én sem bántom őket sőt elvagyok pár percig de nekem soha az életben nem kell gyerek, kiborítana és tönkretenném az életét,féreg meg nem vagyok, tuti utálnám és csak kapna tőlem mert türelmem sincsen hozzájuk hosszútávon.


Olvassátok el ezt,ez a brutál dolog

[link]

2019. aug. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem, én se szeretem őket, viszont ez a pánikroham dolog elég erős hisztinek tűnik..Még ha valamikor a múltban olyan hatalmas trauma ért volna egy kisgyerek miatt (amit amúgy kétlek), talán megérteném a "légszomjat" meg a "sírás közeli érzést"..De ez így elég nagy bullshit. 21l
2019. aug. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%

3-as vagyok) 6 os az ilyen inkább dobja el a gyereket..

-Kérdező, a "példában felhozott személy" rám írhat :D

(Csak poénkodok, nem vagyok nyomulós macsó.. Bár nem hátrány ha a lány sem akarna gyereket ':D :3 )

2019. aug. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
A 16 eves nonel felrohogtem :Dddd hisztis vagy es tuldramazod az egeszet.
2019. aug. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

3-as vagyok) "Jelenleg 16 éves a példában felhozott."

A példában. A kérdés pedig az átlagra vonatkozott.

2019. aug. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Én se szeretem a gyerekeket és nem érzem tőle magam rossz embernek. A társadalmi elvárásokra és hülyeségekre meg tojok nagy ívben. Tartsatok rossznak emiatt, de legalább nem lesz belőlem olyan szülő, mint amilyenekről a linkben lehet olvasni. És nem fogok egy gyereket se bántani azért, mert nem szívlelem őket. Csak elkerülöm a lehető legjobban az összeset, amikor meg nem tudom, igyekszem összeszorított foggal tolerálni, míg nem nyílik lehetőségem a menekülésre.

A bébifotókat arcba toló kollégákat pedig kedvesen, de elutasítom. Traktáljanak mást vele.

2019. aug. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!