Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyek, mit szólnátok hozzá,...

Hölgyek, mit szólnátok hozzá, ha ez a férfi megjelenne házatok előtt egy Lamborghiniben, arany Rolex órával a kezén, öltönyben, és azt mondaná, hogy elvinne titeket vacsorázni egy étterembe?

Figyelt kérdés

[link]


Legyetek őszinték!



2020. ápr. 20. 11:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%

Őszinte leszek. Nem ismerem fel az óramárkákat, nekem mindig olcsó óráim voltak, és a funkciójuk érdekelt, hogy mutassák az időt, illetve tetszenek a vicces darabok, de azok nem szoktak drágák lenni. Az autókhoz nem értek márka szinten, guruljon, vigyen el A-ból B-be épségben, én alapvetően tömegközlekedő vagyok. Az öltöny számomra alkalmi viselet, én sem szoktam kiöltözni a mindennapokban, főleg, hogy van kutyám is, akivel jobb játszós ruhában foglalkozni.

Szóval nem tudom, nem esnék hasra egy ilyen magamutogatástól. Különben is, egy kellemes túrát többre értékelek, mint egy fél fogamra sem elég méregdrága vacsorát.

2020. ápr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%
Franc, nekem a Ford terepjárói tetszenek nagyon. :( egy Lambo-tól nem dobnék hátast. Egyébként a pasi úgy néz ki, mint aki mindjárt átváltozik teliholdkor, szóval nem hiszem, hogy elmennék vele bárhová is.
2020. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%

"Ezek az álszent fos válaszok,beszarom rajtatok😊" Persze, minden nő álszent, te meg a rendes srác vagy, aki nem kellesz senkinek.


A férfi nagyon jól néz ki a fotókon, nekem bejön, viszont étterembe utálok járni és valószínűtlennek tartom, hogy egy ilyen kaliberű férfi egyáltalán bekocsikázna bivalyba-sznádra értem.

De amúgy mit vártok ezektől a kérdésektől?


Gondolom, hogy a nők milyen felszínesek stb stb. Akkor legyünk tényleg őszinték. Nem azzal van teli a felnőtt párkapcsolatok, hogy linkelnek egy insta modell csajt és a férfiak nagy része leátlagosozza? Meg kivesézi, hogy jaa hát lehetne vékonyabb, szebb, öhm nagy az orra, 10/2 stb.

Hagyjuk már.

2020. ápr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
86%

Semmit, de szó szerint. Nem hiszem, hogy a semmiből tudná a telefonszámom, a csengőnk meg nem működik, szóval észre se venném, hogy megjelent a ház előtt.

Ha bejön az udvarba és úgy veszem észre, akkor természetesen rendőrt hívok (szerencsére a szomszédban lakik is egy, nem kell messzire menni :D )

2020. ápr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 V. Hélix ***** válasza:
72%
"-Buksi támadd meg! Nem nem a galambot, azt a férfit a kicsicsázott órával, meg luxuskocsival! Na mindegy, hozom apa kardját és megoldom én. Az én vesémet nem kapod meg csicska!
2020. ápr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 veterán vas ***** válasza:
81%

-nem érdekel mennyi az idő, szabadságon vagyok

-ebbe nyomorult lapos autóba biztosnem fér bele 5 zsák cement

-te szerencsétlen ebben a gúnyában akarsz füvet nyírni?-teszek a "misi"csillagos éttermedre nálunk, lecsó lesz vacsorára.



Na mit akarsz még? ;)

2020. ápr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
42%
Egyértelműen mennek vele ha nem lenne pasim
2020. ápr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
57%
Hát legyen az a Rolex inkább egy Audemars Piguet, Patek Philippe vagy Vacheron Constantine. Egy középkategóriás órával nem lehet lenyűgözni. Ha futja Lambora ne ezen spóroljon.
2020. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!