Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minek mindennap fürdeni meg...

Minek mindennap fürdeni meg borotválkozni?

Figyelt kérdés
Itthon mindig mondják ezt nekem, de minek? Meg hogy hajat is mossak. Felnőtt ferfiként majd én eldöntöm. Nem? Mi szükség erre állandóan? Ha van csajom csak akkor fürdők meg mindennap. Am olvastam a neten mindennap fürödni nagyon káros!!!

2020. ápr. 20. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Obelix ismét?
2020. ápr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ha otthon vagy akkor majd érzed te, hogy mikor állsz úgy, hogy már csak meg kéne fürödni.

Amúgy én minden nap zuhanyzok ha megyek valahova. Tehát Mikor iskolábba mentem akkor 7 napból 6 szor zuhanyoztam.

De mostanában két naponta ha nem izzadok le meg semmi extra. Minden nap nem muszáj szerintem.

2020. ápr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kádban fürdeni mindennap lehet hogy bizonyos szempontból káros, de legalább zuhanyozni azért kellene. Oké ha nem mész sehova és 1-1 nap kimarad akkor rendben van, de rendszert nem kellene ebből csinálni. Hajat mosni szerintem mondjuk heti 2-szer elég, bár nekem mindennap kell mert kijárok mozogni és megizzadok. Borotválkozni valóban nem szükséges mindennap, még amikor járok közösségbe és nem hordok szakállat, akkor sem szoktam naponta.
2020. ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%

Jézusom!

Le nem tudnék úgy feküdni este a paplanba, hogy nem tusoltam.


De ezzel ellentétben én meg a napi 2x fogmosást tartom feleslegesnek. Egyszer elég bőven szerintem.

2020. ápr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Önbűz nem bűz jeligére a kiadóba... :-DDDDD
2020. ápr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Majd te eldöntőd? Ők meg majd eldöntik, hogy lakhat-e náluk egy igénytelen majom. Borotválkozás, hajmosás ok, hogy nem kell mindennap, de a tus alap nálunk is. Ha nem tetszik a rendszer, lehet elköltözni. De amíg másokkal élsz egy háztartásban, addig vannak szabályok, határok.
2020. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%
#4 Undorító vagy.
2020. ápr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#7 Minek mosnék fogat reggel illetve este amikor még hajnalban is eszek?

Kb értelmét veszti az egész, mert amint megmostam 10 perc múlva már rá is eszek.

2020. ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sunshinedoll ***** válasza:
37%
Ha már rád szólnak otthon, az azért van, mert büdös vagy.
2020. ápr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Hát akkor NEFÜRGYÉLE!
2020. ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!