Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek mit jelent az, hogy...

Kinek mit jelent az, hogy "élni az életet"?

Figyelt kérdés
Nincs rá általános meghatározás. Vannak, akiknek szimplán a munkájuk kiteszi az egész életüket. Vannak, akik a családban teljesednek ki. De vannak, akiknek egyéb dolgok is. Különféle hobbik, társasági élet, utazás, stb. Vagy munkán kívüli tanulás, pl. idegen nyelvek. Van, akinek egy kicsi mindegyikből jut. De mikor mondják azt valakire, hogy nem éli az életét? Neked mit jelent ez a kifejezés?
2020. ápr. 20. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Én mindig azt csinálom amit akarok :D

Persze dolgozni muszáj ezért olyat választottam ami a legkönnyebb számomra. Egy célom van, hogy egy olyan vállalkozást építsek ami folyamatosan hozza nekem a pénzt. És élhetek az élvezeteknek. :D

Nagyon szeretnék Elutazni japánba. Tehát egy sikeres életet akarok ahol megvalósítom azt a pár álmot amit kitűztem. :D Legkésőbb 30 éves koromra terveztem de ha nem sikerül 40 ig adok neki időt létrejönni utána hawaii. Nekem ez az élni az életet :D

2020. ápr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Élni az életet számomra azt jelenti, hogy a mindennapokban a helyén érzem magam, nincs állandó hiányérzetem valami, vagy valaki iránt. Teljességgel meg tudom élni azt, ami örömet hoz és a bánatokat is tudom kezelni.
2020. ápr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azzal a munkával szeretnék foglalkozni amit szeretek és nem egy tök más szakmában szeretnék elhelyezkedni, illetve azzal a személlyel szeretnék élni akit nagyon szeretek. Programokat szervezni és szép lassan felépíteni az életet. Minden egyes nap azt tenni, amit szeretek akár hobbi.
2020. ápr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Rám valószínűleg teljesen igaz az hogy nem éli az életét.42 éves vagyok,egyedül élek lassan 20 éve.A saját anyám azt mondta hogy az enyém egy elpazarolt élet.Igazából csak vagyok,tengődök,soha nem voltak és jelenleg sincsenek céljaim,nincs semmilyen hobbim,nem érdekel semmi,szószerint semmi..Van munkám,és volt már ezelőtt vagy 30 munkahelyem de mindet utáltam,ezt is érdektelenül csinálom,minden nap kínlódás,csak az lebeg a szemem előtt mikor lesz már vége a munkaidőnek.Van saját házam,aminek a felújításába belekezdtem lassan 3 éve,egy szoba a konyha és a fürdőszoba van kész a többi helyiség,az udvar,garázs,melléképület úgy áll ahogy azelőtt volt,egyszerűen nem visz rá a lélek hogy csináljam,pedig igazából lenne időm és pénzem is van,mivel nem költök semmire,csak a számlákra és kajára.Habár néhány éve vettem egy nagymotort hogy hátha ez lesz a hobbim,kb 4-5 hétig motoroztam,azóta(évek óta)benn áll a garázsban,porosodik.Tehát összefoglalva az életem annyiból áll hogy hétköznap reggel felkelek,elmegyek melózni,hazajövök,fürdök,kajálok,utána fekszek az ágyban,tv-zek,alszok.Reggel kezdődik minden elölről.A hétvége csak annyiban különbözik hogy olyankor az egész napot az ágyban töltöm,tv-zek.Tehát szerintem ha valakire illik az hogy nem éli az életét,akkor az én vagyok.
2020. ápr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az élet adta több lehetőség kipróbálása.
2020. ápr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minél több csajt meghódítani
2020. ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Feljutni Diamond-ba...
2020. ápr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
olyan dolgokat csinálni amiket szeretsz, mindenkinek más.
2020. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#4 nem tudom miért érzed, hogy kilógsz a sorból, szerintem ez egy tök átlagos életút, a legtöbb ember így tengeti a napjait.
2020. ápr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt jelenti hogy nem mondja meg senki mit csináljak,mindent amit ki akarok próbálni kipróbálok,nem függök senkitől,szabad vagyok
2020. ápr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!