Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire felszínesek az...

Miért ennyire felszínesek az emberek? Főleg a fiatal felnőtt társaim?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok. Ahogy észrevettem, a fiatal felnőtt társaim borzasztóan felszínesek. Ez abban nyilvánul meg, hogy csak a külső alapján választanak párt, degradálnak másokat, ha esetleg nem 100/10-es nővel/férfival jőn össze valaki, egymás életét turkálják miközben a sajátjukat észre sem veszik, hogy mennyire szánalmas és célok nélküli. És a legszomorúbb.. közösségi médián élnek, ott ismerkednek, az a program..ott beszélni és semmi jövőlkép. (és nem a covid19 miatti maradjotthon miatt, nem kifogás mert ez előtt is ilyenek voltak)


Elnézést akit megbántok és tisztelet annak a pár kivételnek aki velünk van, és létezik! Off posztokat nem kérek!

Nem vitaindítónak szánom ezt a kérdést, csak tényleg nem értem, hogy ez miért van...



#felszínesség #virtialword
2020. ápr. 22. 07:00
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem off hanem kérdés: többnek tatod magad a korosztály egy részénél?
2020. ápr. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen..
2020. ápr. 22. 07:32
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Meglátszik, hogy nem olvastál klasszikus regénykeet, még klasszikus krimit sem. Nem írnál ilyen sületlenséget, főleg nem úgy, hogy mindig a rosszak és a buták a "mások", miközben te előre kikéred magadnak, hogy meg ne merészeljen senki bántani. Jaj, kislány ...
2020. ápr. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez nem sületlenség. Csak nézd át itt a kérdéseket, vagy kérdezz meg egy 20-on évest arról, hogy mégis vannak e céljai, mi a legfontosabb ha lát valakit, számítanak e neki a lájkok, van e munkája vagy anyuci tartja el. Csak kérdezz utána a környezetedben.. és lásd, hogy ez van és ez az igazság.


Bánts meg ha akarsz, bár őzszintén szólva én nem fogok magammal kapcsolatban egy random ember szavára adni.

Nem érdekelnek a krimik amúgy és köszönöm, hogy ténylegesen megkaptam a választ a kérdésemre..

2020. ápr. 22. 07:47
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Az a rossz hírem van hogy 23 évesen még tini vagy. 16 évesek írnak ki ilyeneket. Érdekes 22 vagyok mégis teli van a környezdtem olyanokkal akik egyidősek velem és nem olyan sablonok mint akiket leírtál.
2020. ápr. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért láthatod felszínesnek az emberek java részét, mert nem egyből mélyebb témákkal nyit két ember ha találkozik mondjuk munkahelyen/szórakozóhelyen stb... :)


Ez egy természetes dolog, majd kialakulnak a mélyebb rétegek is, ha szimpik vagytok egymásnak. :)


És ne nézd le a korosztályodat, ne ítélkezz ("degradálnak másokat" 🙃) , kutass/keress olyat akivel kompatibilis*** vagy barátság/párkapcsolat terén. NEM lehetsz mindenkinek a barátja és nem 'teccchető mindenkinek egyszerre. :D


Külső alapján párválasztásra külön reagálnék:

Engem az ismerősi körömben is eléggé az "átlagtól eltérő" személyiségnek tartanak (ENFP, yay), úgy en bloc nem érdekel a másiknak a végzettsége, milyen materiális ingóságai vannak stb... DE! Azért valami kell, hogy 'teccen rajta, valaminek meg kell fognia. (Én az arcot és a mosolyt nézem első körben).


Ki mit használ (BEEN THERE, leszoktam róla! 😅) és milyen szinten, vagy mi az "életcélja", az legyen az egyén dolga. ***Ha hasonlóak a Tiédhez kedves kérdező, akkor 'bódottá! Nem? :)

2020. ápr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fura embereket ismersz, én alig látok elvétve 1-1 ilyet amilyet írsz... Inkább kamaszkoromban vettek körül hasonlók.

26n

2020. ápr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!