Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is vicces, szánalm...

Szerintetek is vicces, szánalmas egyes influencerek kiborulása?

Figyelt kérdés

Most láttam egy csajról videót aki bőgve, hisztizve picsog a videójában hogy neki tönkrementek az anyagi és utazási tervei idénre és nem tud elmenni “feltöltődni” a barátnőkkel kirittyentve. Ő otthon van mindig, nem megy sehova, semmi inger nem éri de azért pár napja elment kirándulni a hegyekbe a pasijával (ja az semmi. Más még normál helyzetbe se jut el oda)

Azt is mondja, nincsen sikerélménye ... aha. Szóval erről szól az egész. Mi a sikerélménye ezeknek az embereknek? Hogy kap egy újabb “kampányt” (ingyen termékek) lájkokat meg utazgatást ahol lehet szelfizni? Rendes munkahelyük nincs, gyerek nincs, sportolni csak néha. És ezek sírnak?

Nálunk most jön a baba nemsokára, elvesztettem az állásomat a vendéglátásban. Most akkor én hogyan sírjak? Jajjajaj nem tudok szelfizni meg kirándulgatni, nem kapok ingyen cuccokat brühühü. Ezek az emberek 2020-ban a való életben élnek? Tudják mi az a valódi munka, mi a valóság? Remélem a járvány eltünteti ezt a fajta jelenséget, hogy emberek jól élnek, menősködnek, amikor kb. semmit nem tettek le az asztalra.


2020. ápr. 22. 08:38
1 2
 11/12 nemaRendőrség ***** válasza:
78%

@10

Téged, és engem nem érdekel. De sokszázezer embert igen. Ezért is élnek meg belőle.

Kb mint a valóvilág csak a külvilágban

2020. ápr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
79%

Ezek szerintem eddig is szánalmasak voltak és most csak hozzák a szokásos formájukat. Ugyanúgy szánalmasak, mint azoz a celebek és sztárok, akik sírnak a karantén miatt a 30 szobás, teniszpályás, mozitermes palotájukban.

Klasszikus first world problems.

2020. ápr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!