Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit csinálnátok ha nem...

Ti mit csinálnátok ha nem lenne internet? Mivel foglalnátok le magatokat a karanténban?

Figyelt kérdés
Mondjuk ugyanott tartanánk mint a nyolcvanas kilencvenes években.Lenne a tévében két csatorna,plusz kábeltévé ha lenne rá pénzünk.És csak vezetékes telefon lenne vagy utcai fülkébe járnánk ki telefonálni.Mivel foglalná tok le magatokat?Videóznátok?Játszanátok a commodore 64 számítógépeken?Társaság átok?Kártyáznátok?Néznétek a Szomszédokat,vagy a Dallast a tévében?
2020. ápr. 22. 16:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Én egész egyszerűen nem telefonálgatnék, csak ha muszáj lenne. Ezzel nem változna semmi, mert most sem telefonálok, ha nem muszáj, 4 hónapja indítottam utoljára telefonhívást :D Ha pedig muszáj lenne, jó lenne a fülke. Az újságos dettó.
2020. ápr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Sunshinedoll ***** válasza:
Hiányozna, mert filmeket, sorozatokat főleg online szolgáltatókon keresztül nézek. Egyébként meg valószínűleg többet olvasnék és többet tornáznék. Lehet elkezdenék megint rajzolgatni.
2020. ápr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Olvasnék, rajzolnék, végtelen Star Warst néznék videóról, pont mint gyerekkoromban. Telefon, kábeltévé nem érdekel. Azért xboxozni néha jó lenne.
2020. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
#12 filmeket,sorozatokat továbbra is nézhetnél,csak nem akkor amikor akarsz és nem azt amit akarsz.Csütörtök esténként a szomszédokat tudnád nézni,pénteken meg a Dallast.
2020. ápr. 22. 17:21
 15/24 anonim ***** válasza:
Nekem az internet a munkaeszközöm, szóval lennének problémáim nélküle, a szabadidőmet sok más dologgal szívesen töltöm, sokszor otthon már be sem kapcsolom munka után a gépet.
2020. ápr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
#15 és a tévét sem kapcsolod be?Nem nézed meg a híradót sem?
2020. ápr. 22. 17:26
 17/24 anonim ***** válasza:
91%
Nincs karantén.
2020. ápr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen világ más lenne alapból. Tehát ha most hirtelen elmegy a net, akkor szarban vagyok, mert a kindle-re onnan szedem le a könyveket, zenét onnan töltök, onnan tanulok varrni, onnan nézek recepteket, a telefonomon azon keresztül játszok, kirakózok, rejtvényt fejtek.


De ha alapból úgy élnénk, akkor mi lenne? Ami gyerekkoromban. Nézném az HBO-t, Tetriseznék, Atari-val játszanék, valószínűleg több könyv lenne itthon, hallgatnám a rádiót és onnan venném fel a zenét, mert lenne kazim meg rádióm, lenne itthon Füles meg Sudoku. Nem dobtam volna ki a VHS-s és a DVD lejátszómat, és nézném a Gyűrűk Urát.

Vezetékes telcsim most is van.

2020. ápr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Felakasztanám magam.
2020. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Olvasnék rengeteg könyvet,ha igazi karantén lenne,és az adott szituáció állna fennt,amit írtál.

Egyébként nagyjából így éltem a kilencvenes években.

2020. ápr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!