Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit csinálnátok ha nem...

Ti mit csinálnátok ha nem lenne internet? Mivel foglalnátok le magatokat a karanténban?

Figyelt kérdés
Mondjuk ugyanott tartanánk mint a nyolcvanas kilencvenes években.Lenne a tévében két csatorna,plusz kábeltévé ha lenne rá pénzünk.És csak vezetékes telefon lenne vagy utcai fülkébe járnánk ki telefonálni.Mivel foglalná tok le magatokat?Videóznátok?Játszanátok a commodore 64 számítógépeken?Társaság átok?Kártyáznátok?Néznétek a Szomszédokat,vagy a Dallast a tévében?
2020. ápr. 22. 16:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Évek óta nem nézek híradót, neten követem a híreket, tévét sem nézek minden nap, sokszor inkább háttérzaj takarításhoz.
2020. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
eret vágnék.. hosszában.
2020. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én a 80-as években születtem, a munkám informatikusként a nethez köt, de nem vagyok hozzánőve, ahogy gyerekkoromban sem voltam hozzánőve a tévéhez. Mindig szerettem olvasni, most is tele vannak a könyvespolcaim regényekkel. Vannak puzzle kirakóim, az is leköt egy darabig.
2020. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Először is nincs karantén. De játsszunk el a gondolattal, hogy bezárnának pl. hónapokra, évekre a panelba, és a lakásomból se mehetnék ki, még boltba sem. Mivel nekem az internet a munkaeszközöm, így anélkül dolgozni sem tudnék, szóval rengeteg szabadidővel rendelkeznék. A kérdés így az, hogy mivel tölteném azt a napi +8 órát. Pár ötlet, véletlenszerűen, nem fontossági sorrendben:

- Még többet foglalkoznék, játszanék gyermekemmel, tanítgatnám mindenre. Persze egy 3 évest nem lenne egyszerű a négy fal között tartani, aki naponta 1-2-3 órát van a szabadban. (Még most is, mert nincs karantén.)

- Sokat olvasnék. Van egy csomó könyvem (tudományos és szórakoztató is), amit évek, évtizedek óta megvettem, de valahogy sose jutott időm elolvasni őket, elmélyülni bennük, mert mindig volt valami fontosabb.

- Sokat főznék, megtanulnék rengeteg új receptet. (talán van elfekvőben egy-két receptkönyvem is ... de net nélkül ez tényleg problémás lehet) Készítenék padlizsánkrémet, zakuszkát, befőtteket, savanyúságot, kovászos kenyeret sütnék, stb.

- Persze néznék filmeket is. Akár Szomszédokat és Dallast is, gyerekkoromban is azt néztem, és szerettem. Dallast néha néha most is megnézek egyet nosztalgiából a Jockey TV-n. :)

- Verseket írnék, olvasnék, gondolkodnék az élet nagy dolgairól.

- Mindent megcsinálnék a ház körül, amit eddig mindig csak halogattam, pl. javítások, takarítás, rendezkedés, szépítés. De akár felújítás is saját kezűleg, ha lehet telefonon rendelni alapanyagokat.

- Megtanulnék egy csomó mindent, amit szerettem volna, vagy inkább csak álmodoztam róla, de sose volt rá időm. Pl. rajzolni, zenélni (pl. zongora, gitár), nyelveket tanulnék (mondjuk ha lenne itthon elég nyelvkönyv, videó, stb ...)

2020. máj. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!