Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember az aki átgázol...

Milyen ember az aki átgázol másokon? Hogyan viselkedik az ilyen ember?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 22. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Általában anyagilag sikeres, de mindenki utálja.
2020. ápr. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Leketlen, megbízhatatlan.
2020. ápr. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Sikeres ember, es altalaban leszarja, hogy masok utaljak-e vagy sem.
2020. ápr. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Együgyű. Szűk látókörű. Önző. Apatikus. Kíméletlen. Sokszor antiszociális is. Érdek vezérelt. Eszköztelen. Rövidtávon gondolkodó.
2020. ápr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ.


Ha komolyabban nézzük, lehet pszichopata vagy szochiopata.

Ezeknek közös jellemzője, hogy a többi embert mint tárgyat használja. A pszichopata születésénél fogva ilyen, a szochiopata meg trauma által lett ilyen. Jellemzőik a kevesebb empátia illetve egyes érzékek csökkentett mértékű létezése (tehát nem szűntek meg, hanem csak kevésbé vannak olyan használatban, mint egy átlagembernél).

Továbbá ott van a nárcisztikus ember. Az is valami hasonló, viszont erről nem olvastam annyit.


Na de, elkalandoztam.

Sok mindentől függ ez.

Ha barátokon gázol át, az más gyökér szerintem.

Ha viszont a munkában ilyen, tehát munkatársakon, az... is eléggé gonosz egy dolog,de azzal még viheti valamire.

Ha viszont egy céget irányít, az eléggé érthető egy ok.

Vezérigazgatónak ilyennek kell lennie egyes esetekben. Lásd Mark Zuckerberg: kicsit kibővítette mások ötletét és aztán el is hagyta őket, akik beperelték. Ő neki ez sikerült.

Ha valaki embereken átgázol az nem azt jelenti, hogy nincsenek barátai vagy az élet minden helyzetében ilyen.


Általában az ilyen ember SZERINTEM sokkal céltudatosabb lévén az empátiáját alá tudja rendelni a céltudatjának vagy vannak technikái az elnyomására. Minden esetre eltökélt lehet.

2020. ápr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!