Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » INFJ személyiségként milyen...

INFJ személyiségként milyen ember illene hozzám barátként vagy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Mindig is egy szerencsétlen voltam ezen a területen, főleg ha párkapcsolatról van szó. Nem vetem meg a egyedüllétet, de azért néha jól esne kimozdulni. Mondhatnám úgy is, hogy szeretek egyedül lenni, de nem szeretek magányos lenni.


Akik szintúgy ezzel a felettébb ritka személyiségtípussal rendelkeznek: hozzátok mely típusok illettek?



2020. ápr. 23. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem igazán találtam meg az igazit. Vagyis igen, de az ő érdekében szakítottam vele -18 év volt közöttünk. Az utódom is kb. velem egy idős volt. :-(
2020. ápr. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Szia!


Én teljesen ilyen vagyok, csak nem egy érzelmes típus, INTJ. A párom viszont INFJ, és mi nagyon jól kijövünk. Mindketten igényeljük az egyedüllétet és nem szeretjük, ha valaki 0-24 beszél, így nem furcsa és kényelmetlen, ha csendben ülünk egymás mellett és csak "létezünk". Szerintem ez a két típus jól kijön egymással, kellemes társaság, és egyik sem érzi, hogy ráerőltetnek olyat, amit ő nem akar, és senki nem sértődik meg, ha a másik éppen egyedüllétre vágyik. És eddigi tapasztalatom alapján nem is vagyunk egymásnak fárasztóak. Szóval egynek az INTJ szerintem jó választás, bár mi nem az alapján jöttünk anno össze, hogy kinek mik a betűi. :D De nyilván valamit ez is elmond egy alap szinten.


Ez mutatja, hogy melyik típus melyikekkel a legkompatibilisebb. Nyilván személyiség és egyén függő is, de nagyjából reális.:

[link]

2020. ápr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1: Ő milyen típus volt?


#2: Két barátnőm eddig extrovertált volt, hogy pontosan milyen azt nem tudom. De nem voltak hosszú életűek az biztos. Elég nehéz introvertáltként introvertáltat találni, pont azért mert mindkettő introvertált :D


Az a kevés barátom aki van(/volt) jórészt szintén introvertáltak voltak. Egy-két extrovertált akadt de nem sok.

2020. ápr. 23. 11:47
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
2-eshez tudnám hasonlítani. egyébként ő 26 éves volt, én 44f.
2020. ápr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Elvileg ENFP a legjobb. Az INFJ csoportban egy szavazás alapján a legtöbbnek tényleg ENFP párja van és esküsznek is rá.

INFP, másik INFJ, ENFJ is jó lehet. Ezeken kívül F típusok esélyesebbek, plusz az INTJ is működhet mert mind két típus introvertált intuíció domináns.


Sok múlik más tényezőkőn is természetesen.

2020. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem egy olyan típussal a legérdekesebb egy INFJ - nek, akinek az vagy az első, vagy a második funkciója Ne. Úgy vettem észre, mert egy INTJ-vel, ENFJ - vel is nagyon jól megtud lenni egy INFJ, de az nekik sokszor nagyon nyugis, számukra inkább az ENFP a favorit, mármint párkapcsolat téren,de az INFP, ENTP, INTP is szóba jöhet, de ez ember függő nem minden INFJ egyforma. Számomra elég érdekes típus, 6 évig ismertem egy INFJ lányt, és másokat is ismerek de ők férfiak jó van egy két nő, de ezek netesek. Van MBTI Facebook csoport is, ha van kedved nézd meg.
2020. ápr. 27. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!