Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiből milyen humoros rímek...

Kiből milyen humoros rímek jönnek elő?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 21. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hülye vagy te öcsém, nagyon,

kérdést kiírsz, eszem dobom.

2020. ápr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

az utóbbi években én már sem kérdés sem válasz formájában nem irok humorosat a gyakorira, ugyanis senki nem értékeli, max. leértékeli. Az embereknek itt már vagy hangulatuk, vagy IQ-szintjük nincs az intelligens humor befogadásához, ezt nem tudom eldönteni.


Régen nagyon más volt, egy-egy frappáns benyögés megnevetette az embereket, és nem restelltek visszajelezni. Manapság csak a közöny válasz, ami minden nevettető, minden "humorista" halála.


Szóval én már szemem előtt tartom az intelmet errefelé, hogy "Ne vesséteket a gyöngyeiteket a disznók elé!"....

2020. ápr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

anno valaki feltett ezotéri kérdéskörben eg kérdést, arról, hogy vajon ufót látott-e, majd a kérdés alatt az szerepelt, hogy mindjárt irja a sztorit lent.


De lent még mindig nem volt semmi, pedig már negyed órája kint volt a kérdés. Erre benyögtem, hogy no, akkor ez tényleg ufó lehetett, ha szegény kérdezőt elvitték, mielőtt leirhatta volna, mit látott.


Erre valaki visszairt, hogy akkorá röhögött, hogy majdnem kiesett a száján a kolbász, amit éppen vacsorázott...

Talán 5 éve, és máig jó érzés, hogy valaki nevetett a spontán poénomon.


Mostanában viszont mindenki fapofa.

2020. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rohadtul elkeserítő ez a helyzet. Ma viszont ket vicces odaszólásom is volt kommentekben amit 100%-ra pontoztak ha nem is reagáltak rá szövegesen.
2020. ápr. 21. 22:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kettessel egyetértek sajna.
2020. ápr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Here I sit, broken hearted

Tried to shit, but only farted

2020. ápr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
That was deep, bro!
2020. ápr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ikr 😂
2020. ápr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!