Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt olyanok, akik tök...

Vannak itt olyanok, akik tök jól megvannak egyedül?

Figyelt kérdés

Tehát mindenféle társas érintkezés, párkapcsolat, szexualitás nélkül, totál egyedül.

Ha igen, hány éve tart ez az állapot és miért döntöttél így?



2020. ápr. 23. 10:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Igen, a karantén óta, mert a párom másik városban ragadt.
2020. ápr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Igen.
2020. ápr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én többnyire mindig így voltam :D

Nem azért mert ronda vagyok meg buta.

Lehet kicsit arogáns vagyok, de látom, hogy az emberiség többsége egy idióta így nincs is igényem rájuk.

Én egyedül próbálom leélni sikeresen az életem, de ha egy jó társasággal találkoznék az se lenne ellenemre.


21/F

2020. ápr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én.


2016 óta nem volt párkapcsolatom.

A világon a legnagyobb stresszt az okozza nekem, ha túl sok a nyüzsgés, rihanás, program, társas érintkezés.

A mostani helyzet egyelőre szinte még jól is esik.



27N

2020. ápr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Én is "magamnak való" vagyok. Kifejezetten szeretek egyedül lenni az üres házban.
2020. ápr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Párkapcsolat terén másfél éve egyedül. Még a dili előtt tudatosan leregeltem a társkeresőkről. Nekem most ez az "elzárás" még jót is tett, hogy számot vessek, van időm elmélkedni. Elvagyok a négylábú doromboló veszedelemmel otthon, imádom. 😅 Persze majd ha ezt a helyzetet magunk mögött fogjuk tudni, akkor újult erővel nekilátok az (online) ismerkedésnek. Tudom a gyengeségeimet ilyen irányban, fejben már jó vagyok! :D


Munkahelyemen a helyzet szinte semmi sem változott, így van lehetőségem talizni a többiekkel. Kommunikálni a családommal/barátokkal net/telefon segédletével oldom meg.


Szép helyen élek, így csak ki kell lépnem a kertbe, van lehetőségem random sétálni a környéken, természetesen betartva az aktuális szabályokat. :)

De azért hiányzik az igazi kontakt azokkal akiket szeretek/kedvelek (munkahelyen kívül). :)


tl;dr: egész jól viselem. :)

(úgy is a "legintrovertáltabb extrovertált" az én MBTI-m 😅)

2020. ápr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azt nem mondom, hogy "tök jól megvagyok", de igazából megszoktam. A családom itt van, jó a kapcsolatunk. Rajtuk kívül más nincs, de azt hiszem örülhetek, mert sokaknak még ennyi sem adatik meg.


19/L

2020. ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én is megszoktam. Fiatalon 18-25 fele nagyon akartam ezt a párkapcsolatos témát. Sosem volt önbizalmam, életcélom ilyesmi - később elkezdtem füvezni és akk már annyira nem hiányzott. Aztán jó pár évvel ezelőtt bejött egy párkapcsolat. Soha életemben nem voltam olyan boldog. Fél évig tartott. Idővel rájöttem ha keményen dolgoznék, és úgy keményen nekifutnák az életnek - még lehetne kapcsolatom. Bár lehet nem olyan lenni mint amire gondolok. Csakhogy nem tudtam magamon erőt venni, sajnos súlyos drogfüggő vagyok - leszokni sem tudok. Így elfogadtam hogy nem lesz több kapcsolatom. Nekem az a meglátásom ilyen 30+ évesen már könnyebben bele lehet törődni. Viszont én nem hibáztatok senkit. Csakis én vagyok a felelős azért hogy ide jutottam..
2020. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
*lenne
2020. ápr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kérek szexajánlatokat privátban.
2020. ápr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!