Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet feldolgozni, ha...

Hogyan lehet feldolgozni, ha gyerekként szerényebb anyagi körülmények között éltünk, és felnőttként sem sikerült a megálmodott áttörés?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 23. 18:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%

nehezen. Ezért kell tenni az áttörésért újra és újra, míg nem sikerül... és nem várni (mint a lottójátékosok).


Brian Tracy mondta az egyik videójában (nem szoktam nézni amúgy) hogy a sikeres és sikertelen emberek között annyi az eltérés, hogy a sikeres ember folyamatosan próbálkozik, nem számontartva a próbálkozásokat. Míg a sikertelen próbálkozik 1x, vagy jó esetben 2x, nem sikerül neki és utána soha nem próbálkozik.

2020. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Jaj Istenem, bármit csak Brian Tracy-t meg Szabó Pétert és a hozzájuk hasonló szélhámosokat ne. XD
2020. ápr. 23. 18:47
 3/21 anonim ***** válasza:
41%

Szegénységi gondolkodás: hogyan lehet feldolgozni ha vmi nem sikerült

Sikerorientàlt pedig: na nézzük milyen lehetöségek vannak még, hogyan lehet


De bövebben- egy link a sokbol-:

[link]

2020. ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Van egy olyan érzésem hogy rossz helyen tettem fel a kérdést. :D
2020. ápr. 23. 19:04
 5/21 A kérdező kommentje:
Egyébként sem sikeres akarok lenni hanem boldog.
2020. ápr. 23. 19:05
 6/21 anonim ***** válasza:
77%

A lepontozassal is magadat minösited a kèrdéswn tul, latszik mi vezet nalad a kudarcokhoz.

Ujabb különbseg:


Szegenysegi gondolkodas:mindenki sz.r aki máshigy gondolkodik vagy negativ kritikát fogalmaz meg. Fejlödesképtelen.

Sikerorientalt: mindent figyel meghallgat elgondolkodik rajta es vagy beépiti az èletébe vagy nem. Fejlödöképes.

2020. ápr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
38%

A polusok szabadon vàlaszthatok

Szegeny-gazdag

Sikeres-sikertelen

Boldog-boldogtalan


Minden fejben kezdödik es döl el. A fentiek tükreben.


Meg sem érdemled az epitest amugy. Reszemröl kiszálltam a többi elötted titok marad. Ha a ha haaa

2020. ápr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Csak a kérdező pontozása nem elegendő ahhoz, hogy a válasz 0-20% között álljon.


_._._._.


Kérdező, nem tudom.


Viszont saját példám alapján írom, hogy nem szabad állandóan törtetni, küzdeni erőn felül, mert pár évtized gürcölés után megállsz, végiggondolod: mi volt az én életemben a hajtáson kívül? Mert bizony semmi. :(

2020. ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

@19:16


Köszönöm az egyetlen értelmes választ eddig.

2020. ápr. 23. 19:19
 10/21 anonim ***** válasza:
31%

Sok a negativ vagy aki nem èrti.


Jellemzö negativ kérdezök esetében a lepontozàs.

M

Barmikor panaszkodik vki az illetö folyamat a magàet fujja több válasz ötletek segitsèg utan is es mennek a lepontozàsok.

Negativ embereket a kudarcorientalasbol szinte lehetetlen kihozni. En megprobàltam, de megint egy menthetetlen.

Màr a kérdések mögött is látszanak az emberek.

2020. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!