Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek lesz áttörés a...

Szerintetek lesz áttörés a tenisz Grand Slam tornákon 2020-ban, mármint hogy új bajnok szülessen, vagy továbbra is Nadal és Djokovic fogja uralni ezeket a nagy versenyeket?

Figyelt kérdés
Én valahogy még nem tudom elképzelni, hogy egy ugyanazon GS-en egyikőjük se jusson el a döntőig. Mindig mondogatják, hogy jönnek a fiatalok, közben az idei Ausztrál Openen az elődöntőben mindketten tükörsimán verték fiatal ellenfeleiket (Nadal vs Tsitsipas 6:4, 6:2, 6:0, Djokovic vs Pouille 6:0, 6:2, 6:2).

2019. dec. 28. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Az Austral Opent már biztos nem Nadal nyeri,az elöbb verte meg Dominic Thiem a negyeddöntőben 7:6,7:6,4:6,7:6-ra 😎😀
2020. jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagy meccs volt, kb. a torna eddigi legjobbja. Szerintem Djokovic - Thiem döntő lesz, amit Djokovic fog megnyerni.
2020. jan. 29. 15:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaja az eddigi egyik legjobb igaz mivel fogadtam rá (Thiemre 5 ezerrel 3.2es oddson) elég idegölő is főleg a 4.szett :)
2020. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gratula! :) Azért necces lehetett volna Thiemnek, ha döntő szettbe torkollik a meccs. Ott azért már sanszos, hogy kinyílt volna az olló kettejük között Nadal javára.
2020. jan. 29. 18:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszi!Hát az egész biztos! Azért mentálisan nehéz lett volna feldolgoznia aztia hogy 5:4nél szervalhatott a meccsért meg aztia hogy tie breakben 6:4nél 2 meccs labdából egyet se csinált meg... Szerintem ha 4 szett tie break 6:6nál nincs az a szerencsés hálón is megpattanó nyerője akkor fordult volna utána a kocka és lehet a döntő szettben simán 6:3ra kikapott volna. Szerinted ki nyeri? Te is szoktál fogadni amúgy?
2020. jan. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én Djokovic - Thiem döntőt várok (bár Federernek jobban örülnék :)), és Djokovic győzelmet, viszont most elég lassú a borítás az elmúlt évekhez képest, amin Thiemnek is kedvez. De a nagyobb rutin miatt szerintem Djokovic behúzza a döntőt.


Igen, én is szeretek játszani, legutóbb a Nadal - Kyrgios meccsen húztam be a szettek száma 3,5 felett 1,80-as oddsszért 10.000-rel. :D A Grand Slameken különösen az első héten lehet nagyokat kaszálni, amig még sűrű a mezőny. Én olyankor leginkább a hazai játékosokat preferálom, mint itt az ausztrálokat. Hazai pályán mindig nagyon motiváltak az ilyen játékosok, úgyhogy még ha nem is minden esetben győznek az esélyesebb ellenfél ellen, de egy-két szettre jók, mint a Bolt gyerek Thiem ellen, vagy Millman Federer ellen.

2020. jan. 30. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!