Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan aki megálmodott...

Volt olyan aki megálmodott valamit a terhességgel kapcsolatban ami megtörtént később?

Figyelt kérdés
Pozitívat teszteltem, nagyon vártuk már és hatalmas volt az öröm, 7 hetesen azt álmodtam hogy elvetélek, nagyon valóságos volt, és sajnos másnap meg is történt. Vajon az agyam akart előre felkészíteni, vagy pusztán véletlen egybeesés?

2020. febr. 21. 07:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sosem fogod megtudni. A szkeptikusok véletlennek mondanák, mások megérzésnek. Velem nem volt ilyen terhesség alatt.
2020. febr. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
A tervezés időszakában sokszor álmodtam pozitív teszttel, 2. hónapban sikerült is. Sajnos a 9.héten elvetéltem, én sajnos éreztem, hogy valami nincs rendben. Álmodni nem álmodtam ilyet, de volt egy megmagyarázhatatlan rossz érzésem, pedig okom nem lett volna rá, az első ultrahangon minden rendben volt, vérezni sem véreztem sosem. Ha megnyugtat menj el orvoshoz nézzen meg, de sajnos bármikor bekövetkezhet a baj, nem tudod kiszámolni. Én hallgatok nagyon a megérzéseimre, inkább legyen egy felesleges kör, mintsem baj legyen. Kívánom, hogy minden rendben legyen veletek és legyen ép, egészséges kisbabád!
2020. febr. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ne haragudj teljesen félreolvastam, azt hittem jelenleg babát vársz! Sajnálom ami veled történt, és mielőbbi gyermekáldást kívánok nektek!
2020. febr. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kommenteket és a jókívánságokat! Remélem hamarosan újra velünk lesz egy kisbaba aki egészséges lesz és meg is születik időben 😊

Az első kommentelőnek írom,hogy tudom, nem fogok itt választ kapni , valószínűleg soha nem fogok, de érdekel ki mit gondol erről. Szívesen meghallgatom/elolvasom más véleményét, tapasztalatát. ☺️

2020. febr. 21. 07:40
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
A másodiknál 1x álmondtam, hogy fiút szülök, mikor még nem tudtuk a nemét. Olyan erősen bennem mardt, biztos voltam benne, hogy fiú. Igaz is lett, bár nem gondolom, hogy ez valami profetikus álom lett volna.
2020. febr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem csak véletlen egybeesés volt. Igaz, én azt álmodtam meg, hogy terhes vagyok. Viszont a terhesség alatt fiú babával álmodtam, mégis lányom lett, úgyhogy nem mindig van jelentőségük az álmoknak. Sajnálom, ami veled történt, sok sikert a továbbiakban!
2020. febr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Négy gyerekünk van.

Nem akartunk többet, de spirál mellett terhes maradtam... nagyon kétségbe voltunk esve, mert sem nekem, sem a férjemnek nem fér bele az abortusz a saját esetünkben (más esetében én nem ítélkezem). A férejemt soha nem láttam úgy zokogni, mint akkor, csak azt hajtogatta, nem vagyok rá képes, nem vagyok rá képes.

Éjjel azt álmodtam, hogy egy nőgyógyász vizsgálószékben ülök, és egy kedves, ősz öregember hajol felém, és azt magyarázza, hogy márpedig ezt meg kell csinálni, ne féljek, ne sírjak.

Másnap ömleni kezdett belőlem a vér, elvetéltem. Azóta is sokat beszélünk erről a férjemmel, hogyan, miért történhetett, mi lehetett ez az álom...

2020. febr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többieknek is a kommentet. Akár véletlen, akár nem, nagyon érdekesek ezek a történetek. Hálás vagyok, hogy megírjátok! 😊
2020. febr. 21. 14:15
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
random decemberi napon álmodtam, hogy az ultrahangon azt látjuk, hogy fiú lesz a kisbabánk, és örömömben sírok. másnap (!) hívott fel a nőgyógyászom, hogy megvannak a genetikai vérvizsgálat eredményei, és ha szeretném, a baba nemét is megmondják. fiú :DDDD
2020. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%
Én már 3x álmodtam meg a szülésem időpontját.Sajnos egyik se jött be, még mindig nincs gyerekem. Ugy látszik lekéstem a saját szuleseimrol😥
2020. febr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!