Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ételfutár milyen jogon vár...

Az ételfutár milyen jogon vár el jattot? Ő nem egy pincér.

Figyelt kérdés
A mai nap 200 Ft- al kevesebbet adott vissza egy ételfutár, amikor nem akartam borravalót adni 70 perc várakozás után. Mert ő azt úgy gondolta önkényesen, hogy neki az jár. És amikor rá szóltam, még neki állt feljebb. Mit képzel magáról?

2020. ápr. 23. 19:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
12%
a futár is egy pincér és a 70 perc várakozás MIATTATOK, vevők miatt van, mert az étteremben sok a rendelés és a futár csak 70 percre tud kijönni. Nem azért, mert lusta, vagy megáll tankolni. Meg is érdemled ezt, remélem legközelebb is kevesebbet ad vissza.
2020. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Te meg azt erdemelned meg h elcsapjon egy auto, toloszekbe kerulj es mindenki azt tehessen meg veled amit akar. Akkor tudnad mi a gondom.
2020. júl. 14. 22:39
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó gondolatom: így, az anonimitás mögé rejtőzve nagyon kemény vagy. Sajnos van tapasztalatom a magadfajta "emberekről", el tudom képzelni milyen lehetsz.
2020. júl. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért paraszt mert felháborítónak tartja, hogy a futár önkényesen eldöntötte, hogy elteszi azt a pénzt, ami nem az övé?


Már ne is haragudj, de számomra inkább az ilyen futár a paraszt..

2020. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
7%

na szóval. Vettem egy mély levegőt.

Te rendelsz, egy kaját, késik, nem vagy elégedett, nem akarsz jattolni, eddig oké. A futár egy seggfej volt, ezt is aláírom.

De az, hogy egy, AZ EGYÉRTELMŰBBNÉL EGYÉRTELMŰBB DOLGOT MEGKÉRDEZEL ITT, előadod a felháborodottságodat és a világfájdalmadat es a gyűlöletedet ezzel kapcsolatban az már nem kóser.

TE IS TUDOD A KÉRDÉSEDRE A VÁLASZT! AKKOR MINEK KÉRDEZED MEG? Elégtételt akarsz? A környezettől pozitív megerősítést, mert nincs önbizalmad?

És amikor jön egy olyan válasz, ami neked nem tetszik, a rokkantságát és kiszolgáltatottságát kívánod egy embernek.

Te szánalmas vagy.

(ui.: én vagyok az, aki egyszer vinne neked kaját)

2020. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Először is, én csak egy válaszoló voltam, nem a kérdező, nem is értem, ez hogy nem tűnt fel :D

Másodszor pedig, higgadj le

2020. júl. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!