Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha nagyon...

Mit csináljak ha nagyon zavarba jövök?

Figyelt kérdés
Mostanában néha előfordul hogy 1-2 lány megdicsér hogy helyes vagyok vagy hogy milyen aranyos vagyok. Jól esik ha ilyet mondanak de amikor élőben mondják ezt nekem az nagyon kellemetlen. Nagyon zavarba jövök ami nagyon látszódik, megszólalni sem tudok. Annyit sem tudok rá kinyögni olyankor hogy köszi vagy valamit. Olyankor kicsit úgy érzem mintha szégyelném magam és sokkal inkább szeretnék olyankor nem ott lenni. Kicsit hasonlít arra az érzésre amikor valami olyat teszel amit nagyon nem kellett volna és legszívesebben elbújnál szégyenedben.

2020. ápr. 23. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia


Hidd el, sok ember van így ezzel! Én felnőttként is néha nem tudom hogyan kezeljem, ha bókolnak nekem. Egyszerűen megköszönöm és mosolygok. Gondolom még fiatal vagy, kevés ilyen tapasztalat ért, ezért van az, hogy még nem tudod helyén kezelni a dolgokat, sem lereagálni. Ezt nem kell szégyelni, mindenkivel elő szokott ez fordulni.

Nem tudom hány éves lehetsz, de nekem kifejezetten tetszik, ha zavarba tudok hozni egy férfit. Próbáld meg ezt nem negatív dolognak megélni, hisz nem is az ;)

2020. ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok fiatal. 20 éves vagyok.
2020. ápr. 24. 18:50
 3/3 A kérdező kommentje:
És igen az valóban igaz hogy kevés ilyen tapasztalatom van. Próbálom helyén kezelni de nagyon rossz hogy annyira zavarba jövök hogy olyankor még annyit sem tudok reagálni hogy köszi. Utólag persze mindig eszembe jut meg kellemetlenül érzem magam hogy illett volna megköszönni.
2020. ápr. 24. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!